2018 Personel Alımı Yapacak Olan Bankalar

1402
0

2018 Personel Alımı Yapacak Olan Bankalar

​​​​​​Her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce iş arayanın gözü bankalara çevrildi. Birçok kişinin umut kapısı olan bankalar alımlar için ilanlarını yayınlamaya hazırlanıyor. Peki, bu yıl personel alımı yapacak bankalar neler?

​​​​Akbank Gişe Yetkilisi Arıyor

Personel alımı yapan bankalardan biri olan Akbank, gişe yetkilisi alım ilanını yayınladı. İlana başvurmak isteyen adayların 1989 yılı ve sonrası doğumlu olması ilk şartlardan biri oluyor. Çalışan kadrosunda her zaman dinamik ve yenilikçi bir yapı ile karşımıza çıkan Akbank, bu yapısını korumaya devam ediyor. İlana başvuru kriterlerinden biri de lisans mezuniyet belgesine sahip olmak oluyor.

Şekerbank Personel Alımı

Şekerbank personel alımı ilanına başvurmak için üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesinden mezun olmak en önemli kriter oluyor. Mobil satış kadrosunda değerlendirilmek üzere eleman alımı yapan bankanın, erkek adaylar için geçerli olan askerlik şartı göze çarpan ilk detaylardan biri oluyor. Türkiye’nin öncü bankalarından biri olan Şekerbank’ın adaylarından istediği bir diğer şart ise aktif araç kullanma niteliğine sahip olmak oluyor. Adaylarında seyahat engeli istemeyen Şekerbank, alım ​​​yapacağı personelde satış ve ikna kabiliyetine de önem veriyor.

Qnb Finansbank Personel Alımı

Türkiye’nin öncü bankalarından biri olan QNB Finansbank, satış kanalında, çağrı merkezinde ve şubelerinde görevlendirmek üzere personel alım ilanını yayınladı. İlana başvurabilmek için en az lise mezuniyet belgesine sahip olmak ilk kriter oluyor. Eleman alımında 30 yaş sınırını şart koşan QNB, saha satış temsilcisi, çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisi ve şube temsilcisi ilanında kariyer hedefi olan adayların öncelikli olacağını vurguluyor. İlana başvuru yapan erkek adaylar için tecil ya da askerlik hizmetini tamamlamış adayları değerlendirecek olan QNB Finansbank, lisans ve ön lisans mezuniyet belgesine sahip adayların da başvurularını bekliyor.

2018 Personel Alımı Yapacak Olan Bankalar
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here