6 Ay Ödemesiz Tüketici Kredisi Ziraat Bankası

802
0
Sosyal Hayatı Destek Kredileri Ziraat'te

Koronavirüs salgını tüm ülkeleri ciddi bir biçimde etkiledi. Pandemi haline gelen salgının en büyük etkileri de ekonomi ve sağlık sektörlerinde oldu. Vaka sayılarının azaldığı bugünlerde normal yaşantımıza dönmeye çalışırken Ziraat Bankası da sosyal hayatı destekleme kredisi sunma kararı aldı. Bu krediden yararlanan kişilerin günlük hayata daha kolay adapte olmaları için standart ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri hedefleniyor. Sosyal hayatın canlanması ve normale dönüşün hızlanması için sosyal hayatı destek kredileri Ziraat’te sizleri bekliyor.

Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi

Salgından etkilenip tüm planlarını ertelemek zorunda kalan kişiler artık hayallerine kavuşmak için daha fazla beklemek zorunda değil. Tüm gündelik ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak Ziraat Bankası destek kredisi hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Üstelik kredinizi çektikten sonra uzun bir süre taksitlerinizi ödemek zorunda da değilsiniz. Böylece tekrardan normal düzeninize dönünceye kadar hayatınızı yoluna koyabilir, maddi ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılayabilirsiniz.

Ziraat Bankası sosyal hayatı destek katkı paylı faturalı kredi paketi kapsamında 60 ay vade ile kredi çekebilirsiniz. Çektiğiniz krediyi elektronik alet, mobilya, beyaz eşya, çeyiz, ev tekstili ve bisiklet alımı gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabilirsiniz. Bu ürünleri anlaşmalı firmalardan almanız halinde 6 ay süresince kredi taksiti ödememe hakkına da sahip olacaksınız.

6 Ay Ödemesiz Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Miktarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%)
5.000 TL 60 0,55 50 TL 114 TL 8,454

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi

Ziraat Bankasının kredi anlaşmasının bulunmadığı firmalardan da alışveriş yapabilir ve bu alışverişlerinizi kredinizi kullanarak finanse edebilirsiniz. Yerli üretim yapmakta olan firmalardan satın alacağınız küçük ev aletleri, mobilya, ev boyası, kapı ve pencere sistemleri, seramik yapılar, ev tekstil ürünleri, bisiklet ve çeyiz ürünleri için sosyal hayatı destek kredileri Ziraat’te hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

6 Ay Ödemesiz Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Miktarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti Taksit Tutarı Yıllık Maliyet Oranı (%)
5.000 TL 60 0,82 50 TL 126 TL 12,7266

Kişiler sosyal hayatı destek faturalı kredi paketi kapsamında en fazla 30000 TL, en az ise 3000 TL kredi limiti dahilinde talepte bulunabilirler. Elektronik alet kategorisine bilgisayar, cep telefonu ve tablet dahil değildir. Alışveriş yapılacağı satıcı Ziraat Bankası müşterisi olmalıdır.

Sosyal Hayatı Destek Kredileri Ziraat’te Anlaşmalı Firmalar

Alışverişinizi yaparken kredinizi kullanabilmek ve 6 ay sonra taksit ödemeye başlamak için anlaşmalı satıcılardan satın alım yapmanız gerekmektedir. Hangi firmalar ile anlaşma olduğunu görmek için Anlaşma Sağlanan Firmalar sayfasından il ve ilçe bazında arama yapabilirsiniz. Alışverişlerinizde bu firmaları tercih ederek destek kredisi için istenen şartları yerine getirmiş olursunuz.

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Kredileri Başvurusu

Sosyal hayatı destek kredileri Ziraat’te, tüm şubelerden 5 Haziran 2020 tarihi itibariyle yapılabilecektir. Kredi başvurusu onaylanan kişilerin ödemeleri bankada açılmış olan hesaba ödenecektir. Standart kredi başvuruları online bankacılık, mobil bankacılık ya da telefon bankacılığı üzerinden de yapılabilmektedir. Hatta SMS ile kredi başvurusu yapmak bile mümkündür. Ancak sosyal hayatı destek kredisi başvurusu yalnızca şubelerden alınacaktır. Bu yüzden krediye başvurmayı düşünen kişilerin gerekli belgelerini yanlarına alarak herhangi bir şubeyi ziyaret etmesi gerekmektedir. Banka şubeleri normalleşme süreci kapsamında eski çalışma saatlerine dönmüştür. Ancak şubelere müşteri alımında hala sosyal mesafe kuralları dikkate alınmaktadır. Bu yüzden bankaya giderken mutlaka maske takıyor olmaya dikkat etmelisiniz. Şubede ise başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca şu yazılar da ilginizi çekebilir:

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Başvurusu – Tüm Detaylar

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Erteleme

Önceki İçerikAvantajlı Konut Kredisi Ziraat’te
Sonraki İçerik20 Celebrities Who Were Addicted To Alcohol And Died Of It

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz