Aktif İleti Şubeleri Telefonları Ve Adresleri Sorgulama

6354
3

Modern iletişim teknolojisinde aktif ileti şubeleri telefonları ve adresleri sorgulama mümkün olabilmektedir. Telefon ve adres sorgusu ile aktif olarak öğrenim sağlayarak online merkezlerden de iletişim sağlanabilmektedir. Telefonların hızla yayılması ve akıllı cihazların çıkması ile birlikte, sürekli değişen hat ve numaralar için soru mekanizmaları mevcut bulunmaktadır.

Aktif İleti Şubeleri Telefonları Ve Adresleri Sorgulama

Aynı zamanda adres sorgusu ve aktif kullanıcı sorgusu ön plana çıkmaktadır. İleti şubeleri bu konuda profesyonel hizmet yaratarak, kullanıcı ve müşterilerin imdadına yetişmektedir.

Aktif İleti Şubeleri İle Kolay Ulaşım

İleti şubeleri oldukça kolay potansiyelle çalışmaktadır. İleti merkezlerine iletilen sorgu sistemleri anında cevaplanması sistemi ile müşterilere iletilmektedir. İleti merkezleri sorgulama merkezi esas bilgiler ve koşullar kullanılarak online olarak buluşum ortaya çıkarmaktadır. Öncelikle kayır oluşturma ve aktif olarak bilgi mekanizması yaratılmaktadır. Kullanıcı bilgileri ile teknik bilgiler kullanılarak, ulaşılmak istenen kişilerin cep numaraları ve diğer adresleri bulunarak doğru ve pozitif kaynaklar sağlanmaktadır.

Aşamalar ve Kaynaklar

İleti merkezleri şube olarak hizmet vermektedir. Bu şubeler bilişim ve teknoloji hizmetleri ile ön planda durmaktadır. Aktif olarak çalışarak, adres ve telefon araştırması için kullanılmaktadır. Sorgulama sürecinde bilgiler kullanılırken, doğru ve kesin bilgilerin kullanılması doğru sonuçların ortaya çıkarılması konusunda oldukça önemli olmaktadır. Doğru ve kesin bilgiler ışığında sorgulama alanında olumlu sonuçlar çıkarılmaktadır. Bulunan sonuçlar kişisel bilgilerin eşleştiği özel bilgilerdir.

Aktif şubeler bu konuda güvenilir olarak çalışmaktadır. Sadece telefon hizmetlerinde değil adres sorgusunda da güvenilir olarak kullanılmaktadır. Sorgulama anında kişisel bilgilerin özellikle isim ve soy bağı kesinlikle kullanılmakta ve bu bilgilerin eksiksiz olarak verilmesi gerekmektedir. Şubeler kolay erişim merkezleri olmaktadır. Kolay ulaşım ve iletişim kaynaklı olarak kullanılmaktadır. Potansiyeli yüksek olan şubelerde telefon ve adresler kolaylıkla bulunabilmektedir.

Banka Kartım Aktif İleti De Nasıl Ulaşırım?

Bankaların da anlaşma sağladığı ve adreslere kart teslimi konusunda yardım aldığı Aktif İleti firmasına ulaşmak istediğinizde kartınızın nerede olduğunu merak edebilirsiniz. Bankalarda kayıtlı adresiniz ve iletişim telefonunuzda sıkıntı varsa ve o adreste bulunmuyorsanız kart tesliminde Kurye sizi bulamayacaktır. Bu durumda kuryeler kartınızı en yakın Bankanın şubesine teslim etmektedir. Detaylı bilgi için bankanızı arayabilir veya sizin ilçenize bakan kurye çalışanı ile görüşebilirsiniz.

Aktif İleti Sitesi Ve İletişim Telefonu

Aktif iletinin sitesi (tr.aktif.com) diğer sitelere itibar etmeyiniz lütfen. Siteye giriş yaptığınız bir form çıkacaktır karşınıza bu form aracılığıyla kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

Genel Müdürlük İletişim Bilgileri
Telefon : 0850 333 0 327
E-posta : aktif@aktif.com

Aktif İleti Şubeleri Telefonları Ve Adresleri Sorgulama
1.9 (37.14%) 7 votes

3 YORUMLAR

  1. Ben böyle kalitesiz firma görmedim ziraat bankasından kredi kartı istedim 2 hafta oldu gelmedi kurye getirmemiş bide acil lazım kart beyinsiz firmayı arıyorum bekleyen sırada 10.kisisinz diyo 10 dk bekliyorum hala bekleyen 10.kisiyim ve defalarca aramama rağmen ulaşamadım biturlu lanet olsun yaptığınız işe

    • Size katılıyorum banada sözde gelmişlerdi evde bulamamış vallahi yalan billahi yalan 7/24 evdeyim ama adreste bulunamadi diye kartı iade ediyorlardı daha kurye ücreti alsınlar yâ bu devirde telefon var mail var mesaj var peki bu firma Afrika kabilesimiki teknolojiden yoksun dünyadan bi haber olsun ziraat bankasının bu aciz firma ile çalışmasını kınıyorum

  2. Kartınız banka tarafından size teslim edilmesi için bu firmaya verildiyse eğer size 2 yol düşüyor. Birincisi kartınızı iptal ettirip henüz en baştan sinir hastası olmamak. Yok ben bu kartı mutlaka alacağım diyorsanız ikinci yol papatya çayı ile beraber en etkili sinir ilaçlarını tüketerek süreci devam ettirmenizdir. Neden bunu dedim? Çünkü bu firmanın sloganı KARTINIZ 15 GÜNDE SİZDE OLACAK der ve kartınızı ilgili bankadan aldığı gibi minimum 15 gün de dağıtıma çıkmak üzere (ki çıkarsa şanslısınızdır) depolarında bekletir. Bu süre şikayetvar.com, ekşi ve bir çok forum sitesinde yazdığı üzere ayları ve hatta yılı bulmaktadır. Yani sloganları doğrudur. Minimum 15 gün ila yıllar arasında size teslim eder. Gerçi teslim alamadığını belirtenler de var o ayrı. Bu firmayı arayıp kartın durumunu sorayım derseniz eğer internette bulabileceğiniz tek numara olan 0850 333 0 327 numarası size takip numaranızın hatalı olduğunu söyler. Endişelenmeyin lütfen. Numaranız yanlış değil. Bu sizinle beraber milyonlarca insana söylenen sabit bir bant kaydıdır. Hemen aktif ileti’nin kendi sitelerinden gönderi takip kısmına girin. Az evvel size hatalı denen gönderi takip numarasını buraya girin ve gönderinizin DAĞITIM YERİNE SEVK EDİLDİ veya GELDİK EVDE BULAMADIK yalanıyla yüzleşmeye hazır olun. Ha bir de orda bize mesaj gönder kısmı var hiç boşuna yazmayın. Okumuyorlar. Mail de atmayın info adreslerine. Okumuyorlar. Outlook ile deneyip teste edenler der ki Okundu raporu asla gelmiyor. Evet işte bu denemeler sonrası içinde bulunduğunuz an tıkanma anı oluyor ve ilk tavsiyem olan kartı iptal etme yoluna yönleniyorsunuz. İşin garip kısmı bankanı arayıp neden bu heriflerle çalışıyorsunuz dediğinizde. Yaa evet çok şikayet var alternatif bakıyoruz diyorlar. Ben bunu 18.07.2018’de yazıyorum. Ekşi sözlükte aynı cevabı aldığını belirten bir entry 2012 tarihli. Yani tam 6 senedir değiştirmeyi düşünüyorlar.. Sonuç SABIR eyyyy kart taleplisi.. SABIR…

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here