Almanca Makale Yazarak Para Kazanma

2289
15
Almanca Makale Yazarak Para Kazanma

Almanca Makale Yazarak Para Kazanma

Yaşam koşullarının her geçen gün zorlaşması, ihtiyaçların zamanla artması nedeni ile kişilerin adlığı ücretler bazen yetersiz kalabilmektedir. Bu yetersizlik nedeni ile pek çok kişi ek iş ilanları ile ilgilenmektedir. Ek işlerle ilgilenen kişiler genellikle bu işleri iş çıkışları nedeni ile ya akşam yapabilmekte ya da hafta sonları yapmaktadır. Ek iş fırsatları ile pek çok kişi iyi bir gelir elde ederken bazı kişiler ise bu işlerin zorluğundan şikâyetçi olarak işlerini bırakabilmektedirler. Fakat ek iş sizler için bir fırsattır.

Bu nedenle de çok iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. Ek iş imkânları ile sizler aile bütçenize katkıda bulunarak masraflarınızı karşılayabilir, çocuklarınızın eğitimlerine katkıda bulunabilir ya da borçlarınızı ödeyerek para birikiminde bulunabilirsiniz. İş imkanları değerlendirilirken öncelikle sabırlı olunması gerekmektedir. Sabır ve özverili çalışma sonucu iyi miktarlar kazanabilirsiniz. Öncelikle kendinize bu işi yapabileceğinize dair inancınız olmalıdır. Ek işlerde bir anda yüksek miktarları kazanmanız mümkün değildir. Fakat zamanla iş hakkında tecrübeleriniz arttıkça gelirleriniz de yükselecektir. Ek iş imkânları arasında yeteneklerinizi her zaman göz önünde bulundurabilirsiniz.

Almanca Makale Yazarı

Almanca biliyorsanız ve bunu fırsat olarak değerlendirip kendinizi daha da geliştirmenizi sağlayacak şekilde makale iş yapabilirsiniz. Öncelikle makale nedir ve nasıl yazılır o konuda bilgi verelim.

Makale internet ortamında girdiğiniz sitelerde, uygulamalarda ve oyunlarda gördüğünüz metinlerden oluşan anlamlı kelimeler bütününden oluşmaktadır. İnsanların girdikleri konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmesi için açıklamaların sade ve anlaşabilir olduğu kadar yazım kuralları ve imla kurallarına da uygun olması gerekmektedir. Tabi internet sitesi sahiplerinin dikkat ettiği bir diğer noktada seo uyumudur. Bunu farklı bir konumuzda ele alacağız.

Almanca Makale Yazarak Nasıl Para Kazanabilirim?

Almanca biliyorsanız para kazanmak için yapmanız gereken tek şey doğru kişilerle ile eletişim halinde olmaktır. Hazırlamış olduğumuz ilan üzerinden yorum yaparak makale ve çeviri ihtiyacı olan kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 • Yorum kısmından almanca bilginizin ne seviyede olduğunu
 • Yaşadığınız Ülkeyi
 • Daha önce çeviri yada makale işi yapıp yapmadığınızı

yazarak dönüş sağlayabilirsiniz.

Almanca Makale Yazarak Para Kazanma
5 (100%) 1 vote

15 YORUMLAR

 1. C1 seviyesinde almanca bilgim var.Almanyada yaşadım testdaf sertifikam da var.Ceviri de yaptım.Makale de yazdım.Yuksek lisans tezinden akademik makalelere kadar çeviriler yaptım.

 2. Merhaba Kenan Bey,

  Almancam C1 seviyesinde. Çeviri sadece resmî evraklarda yaptım. Makale henüz hiç yazmadım. Fakat yapmayı çok isterim. Almanya’da bir dil okulunda Almanca öğretmenliği yapıyorum.

 3. Merhabalar
  YDS dan 96 puan aldım. .. hem araştırmayı hem yaxmayı seven bir insanım. ..
  Ilan hakkında daha detaylı bilgi almak isterim…

  Saygılarımla. .

  Nevin ŞAHİN

 4. Merhaba Kenan Bey,

  20 Yıllık Almanya yaşantımdan sonra 4 yıldır Türkiye deyim. Kamu da Kardeşşehirler konularında yazılı sözlü çeviriler yaptım. AB Koordinasyon ofisinde görev yaptım. Almanca seviye tespit puanım 57. Dönüş Yapmanızı bekliycem .
  Saygılar .

 5. Merhaba. Almanya’da doğdum büyüdüm. Hacettepe üniversitesi Almanca öğretmenliği bölümü mezunuyum. Yüksek lisans ve doktora yaptığım için Akademik terimlere hakimim. Almanca YDS 97.50 İngilizce Yökdil 93.75 puanlarım var.

 6. Merhaba, anadili seviyesinde almanca biliyorum. Almanya’da doğdum ve büyüdüm. Şimdi Antalya’dayım. Akademik ve resmi makale yazabilirim. Roman yazıyorum ve daha önce hem makale yazıp, tercümanlık yaptım.

 7. Selamlar Almanca seviyem C1 uzun bir süre orda yaşadım orada okudum. Türkiye’de küçük denilecek kadar çevirmenlikler yaptım Makale yazmak isterim ve ilgimi de çekiyor. Şimdiden Teşekkürler

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here