Anket Yaparak Para Kazanmak

1486
0

Anket Yaparak Para Kazanmak

Dünyada ve Türkiye’de gün geçtikçe popüler olan anket doldurma işi bazıları için yeni bir gelir kapısı olabiliyor anket yaparak para kazanmak interneti ve bilgisayarı olan herkesin çok rahat para kazanabileceği bir iş olabilmektedir. Fakat bu işten çok yüksek gelir beklenmemelidir.

Sadece her gün 15 dakika ayırarak yapılan bir iş daha çok ne kadar gelir getirebilir ki. Özellikle Türkiye’de son zamanlarda aktif hale gelen anket konusu internetten para nasıl kazanılır araştırma yapan kişiler için küçük çapta cep harçlığı olabiliyor. Tabi ki internetten kolay para kazanmak adına anket doldurmak tam uygun bir iştir. İnternetten para kazanmak için daha birçok yöntem bulunmaktadır.

Anket Yaparak Nasıl Para Kazanırım?

Bu konu ile ilgili birçok anket siteleri vardır. Bu anket sitelerinde, bazen bir ürünle ilgili ve toplumsal araştırmalar için çeşitli anketler düzenlemektedir. Tek yapılması gereken bu sitelere üye olarak her gün unutmadan ve bıkmadan bu anketleri doldurmak. Fakat daha fazla para kazanmak için birden fazla anket sitesine üye olabilirsiniz. Elbette bu işten çok para kazanamazsınız. Ama birçok anket sitelerine aynı anda kayıt yaparak ek bir. gelir olacak şekilde para kazanmak mümkün.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

1- GFK TR İle Para Kazanma

Siteye BURADAN kayıt olabilirsiniz.
Bu siteye giriş yaparak bilgisayarınıza basit bir yazılım yükleyeceksiniz. Bu program sayesinde program sizin hangi reklamlar ile ilgilendiğinizi ve daha çok hangi ürünlerini beğendiğinizi analiz edecek. Toplanan bu bilgiler online anket şeklinde analiz olarak firmalara aktarılarak daha iyi hizmet sunulması amaç ediniliyor.

Kullanıcı adı: denemegiris
Şifre: 12345

Sizler için kazandığınız puanlar ile neler alabilirsiniz analiz etmeniz açısından ödüllerin yer aldığı site adresini de veriyorum göz atabilirsiniz. Siteye giriş yaparak puanlar ile neler alınabiliyor bakabilirsiniz.

2- Myiyo TR İle Para Kazanma

Siteye buradan kayıt olabilirsiniz.
Anket yaparak bu siteden de gelir elde edebilirsiniz. Ödeme alabilmeniz için alt limit 20.000 puan 84 TL’dir. Her 100 puan için 0,42 TL ödeme yapılmaktadır. Tabi bu kura bağlı olarak değişebilir.

3- Global Test Market TR

Siteye buradan kayıt olabilirsiniz. Üye işlemini kısa sürede tamamladıktan sonra anlık anketlere katılabilirsiniz.

4- Benderimki İle Para Kazanma

Siteye buradan kayıt olabilirsiniz. Benderim ki sitesi ile sizlerde anket doldurarak sizlerde akçe kazanabilir ve kazandığınız akçeleri paraya çevirebilirsiniz.

Kazandığınız akçeleri paraya çevirmek veya hediye TL kontür veya hediye kazanmak için en az 2.000 akçe kazanmalısınız. Hesabınız 2.000 Akçe olduğunda size ödeme yapılmaktadır.

  • 2.000 Akçe 20 TL’ye denk gelmektedir.

4 – Yabancı Anket Siteleri

İnternette bu işin yapıldığı birçok anket sitesi bulunmaktadır. Bu sitelerde Clixgrid bölümünde günde 35 resim tıklama hakkı veriliyor. Resimlerin altında 3,5 dolardan 0,20 dolara kadar ödüller bulunmakta. Ödeme limiti 5 dolara ulaşınca talep ediyorsunuz. Anket işinde daha ciddi paralar kazanmak adına anket doldurma işi için part-time eleman arayan firmalara ulaşmakta fayda var.

Bu firmalar alışveriş merkezlerinde ve işlek caddelerde belli markaların hazırladıkları bu anketleri gönüllü kişilere doldurarak kişi başına belirli bir ödeme yapıyor. Bu sektör özellikle üniversite öğrencilerine ek bir gelir kazandırmaktadır.

Anket Yaparak Para Kazanmak
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here