Babaanne Maaşı Ne Zaman Ödenecek?

2234
27
Babaanne Maaşı Ne Zaman Ödenecek?

Her ay düzenli şekilde yatması ama belirli bir ödeme günü olmadığından her ay merak konusu olan Büyükanne diğer adıyla babaanne maaşı ödemeleri ne zaman yapılacak merak konusu.

Babaanne Maaşı Ne Zaman Ödenecek?

Her ayın 20 si ile 30 arasında ödemesi yapılan ve il il farklılık gösterebilen Babaanne maaşı ödemesi Ekim ayı için ödenmeye başladı. Eğer sizde bulunduğunuz il için ödemelerinizin yatmadığını düşünüyorsanız yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Büyükanne Maaşları

Büyükanne maaşı projesi kapsamında her ay ve toplamda 3 yıl boyunca ödenecek olan 425 TL yardım ödemesi geçtiğimiz aylarda başlamıştı. Başvurular sonucunda ödeme alacak kişiler belirlenmiş ve ödemelerini PTT aracılığıyla almaya başladılar. PTT’den alacağınız kartınız ile dilerseniz ödemenizi ATM kanalıyla da çekebilirsiniz.

Büyükanne Maaşı Sorgulama

Maaş ödemelerinde dönem dönem gecikmeler yaşanabilir bu durumda beklemekten başka yapacağınız bir şey bulunmamaktadır. Her ayın 20’si ile 30’u arasında ödendiğinden bu dönem dışını geçerse hesabınızı kontrol etmenizde fayda var.

Büyükanne Maaşı Ne Zaman Ödenecek?

Büyükanne maaşı Ekim ayı için yatmış durumda. Sizlerde PTT hesaplarınızı kontrol ederek ödemenizi çekebilirsiniz. Pilot uygulama kapsamında ilk olarak Sakarya, Konya, Tekirdağ, İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Ankara, Kayseri, Gaziantep yer almaktaydı. Diğer iller için verilecek ödemeler ve kişiler daha sonra duyurulacaktır.

Büyükanne Maaşı Ne Zaman Sonuçlanacak?

Ödemeler resmi tatil ve hafta sonu gibi günlere denk geldiğinde hafta içi ödemesi yapılacaktır. Hesabınızda hala ödeme yoksa ve bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından il bilgisini bizimle paylaşabilirsiniz. Farklı arkadaşların ödemeleri de aynı il için ne durumda öğrenebilirsiniz.

Babaanne Maaşı Ne Zaman Ödenecek?
5 (100%) 1 vote

27 YORUMLAR

  1. kasım ödemeleri 1 Aralıkta yatacaktı. Alan Varmı acaba. Aramadığım yer kalmadı kimse bilmiyor.. bun nasıl bir iş anlamadım

  2. Ödemeler 1 aralıkta yapılacak diye mesaj gönderiyorlar ama hâlâ para yatmadi nezaman yatacak merakla bekliyoruz Antalya

  3. Bunların yapacakları iş bu kadar olur vergi almaya geldimi gününde saatinde alırlar bir proje çıkardılar Onuda yatırsakmı yatırmasakmı telaşına düştüler milleti enayi yerine koymayın işkuru arıyoruz çalışma bakanlığına yönlendiriyorlar çalışma bakanlığını arıyoruz işkura yönlendiriyor hiç biri diyemiyorki daha para yatmıcak

  4. Kadim ayi odemesi bizimde henuz yatmadi
    Ama bakanliktan 24 kasimda mesaj gelmisti. Kontrol sonrasi uygulamaya devam edenlerin maasi 1 aralikta yatacak diyordu.

  5. kasım ayı yatmadı sakarya csgb aradım işkuru arayın diyor işkuru arıyorum csgb arayın diyor güzel şekilde kandırılıyoruz

  6. BURSA MART AYI HALA YATMAMIŞ DURUMDA BU NASIL BİR İŞ ANLAM VEREMEDİM ALACAKLARINA GELİNCE ALIRLAR VERECEKLERİNDE İSE BÖYLE OLUR NASIL BİR SİSTEMDİR BUUUUU?????

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here