Bayram Kredisi Veren Bankalar

1504
0
Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar

Bayram Kredisi Veren Bankalar: Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala bankalar da çeşitli kampanyalarla tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Bayram Kredisi adı altında sunulan avantajlı ihtiyaç kredileri ile tüketiciler nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ve bayrama daha rahat bir şekilde girebiliyor.

Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar

Pek çok banka Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç kredilerini geleneksel hale getirmiştir. Normal faiz oranlarına göre daha avantajlı şartlarda sunulan bu krediler kefilsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Ramazan Bayramı’na özel düzenlenen Bayram Kredilerinde 1,60’dan başlayan avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar varan farklı vade imkanları bulunmaktadır. Bayram Kredisi kampanyası düzenleyen bazı bankaların şartlarını birlikte inceleyelim.

İş Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi ile 48 aya varan vadelerle kredi kullanabilirsiniz. 1,87’dan başlayan kredi faiz oranları sayesinde daha avantajlı kredi imkanı sizleri beklemektedir. İşCep, İnternet şubesi, bankamatik, telefon şubesi, iş tablet ve İş Bankası Şubeleri’nden başvuruda bulunabilirsiniz. Kampanya 3 ile 48 ay arasında vadelerde sunulmaktadır. Kredi tahsis ücreti 25 ile 250 TL arasında değişmektedir. Kredi miktarı ve yaşınıza göre farklı sigorta ücretleri de mevcuttur.

İNG Bank Bayram Kredisi

İNG Bank Bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Her zaman avantajlı kredi kampanyaları ile müşterilerini memnun eden İNG, Ramazan Bayramı kredi kampanyası ile 1,74 gibi düşük faiz oranıyla kredi kullandırıyor.

İNG Bayram Kredisi faiz oranı 1,74’den başlıyor. 5 bin TL’den 20 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi vade oranları 12 ile 48 ay arasında değişiyor. Sigorta ücreti alınmayan bu kampanyada dosya masrafı tutarı ile 25 ile 100 TL arasında değişiyor.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Bayram Kredisi kampanyası bulunan bir diğer banka da QNB Finansbank’dır. 24 ay vade ile 10 bin TL Bayram Kredisi QNB Finansbank tarafından sunulmaktadır. 10 bin TL ve 24 ay vade için uygulanan faiz oranı ise aylık 1,80’dir. Dosya masraf ücreti ise yalnızca 50 TL ile sınırlıdır. Yıllık maliyet oranı %21,84 olan bu kampanya ile avantajlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Banka komisyonu, teminat ya da kefil talep edilmemektedir. Alınan dosya masrafı tutarı çekilen kredi tutarının binde 5’i kadar olacaktır. Müşterinin kredi notuna göre daha avantajlı faiz oranları uygulanabilmektedir.

TEB Bayram Kredisi

TEB Bayram Kredisi ile bayram öncesi ihyiyaçlarınızı düşük faiz oranları ile karşılayabilirsiniz. Bu kampanyanın en önemli avantajı dosya masrafı talep etmemesidir. TEB Bayram Kredisi Kampanyasında aylık faiz oranı 1,89dir. Komisyon, teminat ya da kefil talep edilmemektedir. Krediye internet şubesi ya da TEB şubelerinden hemen başvurabilirsiniz.

Akbank Bayram Kredisi

Akbank Bayram Özel Kredisi ile nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bayram kredisi faiz oranı aylık 1,79’dan başlıyor. 48 aya kadar vade seçenekleri olan bu kampanyada kefil ya da komisyon gibi ek teminat talep edilmemektedir. Dosya masrafı ise talep edilen kredi tutarının binde 5’i kadar olmaktadır. Akbank Bayram Kredisi’ne Akbank Direkt, İnternet şubesi, banka şubeleri ya da telefon bankacılığı üzerinden başvurabilirsiniz.

Bayram öncesi nakit ihtiyaçlarınızı bu kampanyalarla karşılayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi olarak sunulan söz konusu kampanyalar normal kredi şartlarına göre daha avantajlıdır. Faiz oranları daha düşük ve vade imkanları daha esnektir. Taksit erteleme imkanları da bu kredilerde mevcuttur. İş Bankası, Akbank, İNG Bank, TEB, QNB Finansbank gibi çok sayıda bankanın Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi kampanyaları mevcuttur.

Önceki İçerikTefeci Erol Kimdir? Telefon Numarası Adresi
Sonraki İçerikEn Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisi?
Ekonomi, Finans Ve İş fikirleri Konusunda En Güncel Ve En Yeni Haberleri Sizlerle Paylaşmak Ve Azda Olsa Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duymaktayım. Merak Ettiğiniz Konular Hakkında Bilgi Alışverişinde Bulunabilirsiniz.