Bayramda Maaşlar Erken Ödenir Mi?

2752
0

Bayramda Maaşlar Erken Ödenir Mi?

Bildiğiniz gibi bayram dönemi ay sonlarına yakın bir tarihe denk geldiğinde SGK tarafından maaşlarda bir hafta öne çekilerek bayrama girmeden maaşların ödenmesi sağlanmaktadır. Bir nevi bayram harçlığı gibi önden ödenen maaşlar sayesinde birçok kişi ihtiyaçlarını ve bayram alışverişini yapmaktadır.

Ağustos 2017 BAĞKUR Maaşları Ne Zaman Ödenecek?

Arefe günü 1 Eylül Cuma günü olduğu için SSK maaşları için bir değişiklik söz konusu olmayacağını düşünüyorum aynı tarihlerinde alacaklar. Bağkur maaşları ayın 28 29 tarihlerine ödendiği için onlarda da bir değişiklik olmayacak.

Normal sırasına göre nasıl ilk Bağkur maaşı alıyorsanız yine sırası ile maaşlarınızı 25-27-28-29 Haziran tarihlerinde alabilirsiniz. 26 Ağustos Cumartesiye denk gelen ödemeler 25 Haziran’da yapılacaktır.

Ağustos 2017 Emekli Maaş Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak?

Maaş günü 1, 2 ve 3 Eylül olanlara 28 Ağustos’ta, 4 ve 5 Eylül olanlara ise 29 Ağustos’ta maaşlarını alabilecek. Bakanlık, yaklaşık 2 milyon 23 bin 871 emeklinin 3 milyar 935 milyon 776 bin lira tutarındaki gelir ve aylıklarının böylece Kurban Bayramı öncesinde ödenmiş olacağını kaydetti.

Ağustos 2017 Evde Bakım Maaşları Ne Zaman Ödenecek?

Evde bakım maaşları da her ayın 15-20 tarihleri arasında ödendiği için bayramda bir aksama olmayacağı gibi erken ödeme de olmayacaktır. Herkes yine ödemesini aynı tarihler içerisinde alabilirler.

Emekli maaş ödemeleri hakkında yetkili açıklamaları gelir gelmez sizlerle net tarihler hakkında bilgilendirme yapacağız. Şuan için öngörülen tarihler bu şekildedir.

Merak ettiğiniz ve sormak istediklerinizi yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin…

Bayramda Maaşlar Erken Ödenir Mi?
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here