Cep Telefonu Kredisi

1835
0

Cep Telefonu Kredisi

Günümüzde telefon satın almak neredeyse nakit alımıyla imkansız bir durum, bu sebeple cep telefonu almak için bir kişinin kredi çekerek telefon aldığı bilinmektedir. En güzel ve gösterişli telefona sahip olmak pekte kolay değildir. Bu konuda çok kişi sıkıntı çekmektedir, fakat bankaların ve telefon satan mağazaların anlaşması sonucu cep telefonu kredisi çekilmektedir.

Bu fırsattan faydalanan çoğu kişi hayal ettiği telefona kolayca sahip olmaktadır. Kişi böyle bir sistemi öncelikle araştırarak doğru kararı vermektedir. Telefonu bu şekil alan müşteri banka ve telefon satış mağazasının onayı ile kolay yolla telefonu almaktadır. Alınan telefon bankadan verilen nakit parayı müşteriye teslim ederek telefonu almasını sağlamaktadır. Bu şekilde telefon alan müşteri peşin almış olur telefonunu, fakat bu alınan para müşteri tarafından her ay bankaya aylık taksitle ödenmektedir.

Cep Telefon Kredisi Parası Ne Kadar Çekilmektedir 

Öncelikle müşteri önceden aklında düşündüğü telefonun fiyatını bilmektedir. Bu nedenle yaklaşık kişinin beğendiği telefon en az 1.500 veya 2.500 değerindedir. Belli bir yıla kadar taksit yapılan bu fiyat banka tarafından en az 2 yıl veya 3 yıl taksite bölünür. Böylece müşteri kolay ödeme seçeneği sayesinde istediği cep telefonuna kavuşarak mutlu olmaktadır.

Cep Telefonu Kredisi Kimlere Verilir

Birçok kişi bu durumdan faydalanabilir, ödeme ve düzenli alınan maaşı olan herkes cep telefonu kredisini tercih edebilir. Banka ile mağazanın anlaşarak müşterilere sunulan bu teklif her kese cazip gelmektedir. Artık kişilerin istediği model telefona kavuşması zor değildir, bu yöntem sayesinde banka ve mağaza müşterisini bağlamanın yolunu bularak iki tarafın memnun olduğu görünür. Her telefon alıcısı uygun fiyatla cep telefonu sahibi olmak ister, bu fırsat düşünülerek bir çok alıcıya cazip gelmektedir.

Senetsiz Kredi Kartsız Telefon Veren Mağazalar

Bankaların yanı sıra bazı mağazalarda müşterilerine kefilsiz ve senetsiz sadece cep telefonu değil beyaz eşya ve elektronik eşyalarda satmaktadır. Bu mağazaların başında Evkur, Çetinler ve Mutlu Evim başta olmak üzere birçok firma bulunmaktadır. Her ne kadar senet yapılmasa da sizden yine de imza alınacaktır.

Onay süreci ve hakkınızda bir ön araştırma yapıldıktan sonra maaş bordronuza istinaden size eşya satışı yapılmaktadır. Eğer daha önce alışveriş yapıp düzenli ödeme yaptıysanız onay bile beklemeden ürünü alabilirsiniz.

Cep Telefonu Kredisi
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here