Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi (Detaylar Başvuru Şartları)

754
0
Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi

Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi

Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyor. Denizbank özellikle yatırım yapmak isteyen kişilere sağladığı destekle özel bankalar arasında önemli bir yere sahip.

Enerji Tasarrufu Kredisi

İZODER teknik danışmanlığı ile avantajlı faiz oranlarına sahip yalıtım harcamalarından faydalanmak isteyen kullanıcılar için Enerji Tasarrufu Kredisi Denizbank’ta!

Enerji tasarrufu kredisinden faydalanan müşteriler ilk günden itibaren kazanmaya başlamakta, hem giderlerini azaltmakta hem de çevrenin korunmasına katkı sağlamaktadır. Denizbank’ta hem tüketiciler hem de KOBİ’ler için yalıtım harcamalarında kullanabilecekleri 60 aya varan vade seçeneklerine ve uygun faiz oranlarına sahip Enerji Tasarrufu kredisi hizmete sunulmaktadır.

Doğada bulunan enerji kaynaklarında yaşanan azalma bireyleri gitgide enerji giderlerini kısarak tasarruf sağlamaya ve çevrenin korunması için önemli önlemler almaya yönlendirmektedir. Binaların tüm çatı, duvar, pencere ve döşeme yalıtımlarının özenli bir şekilde yapılandırılması durumunda enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Kredi Özellikleri

Denizbank onaylanan her türlü kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil veya ek evrak isteme, faiz oranını değiştirme imkanına sahiptir. Ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Denizbank şubelerine veya 444 0 800 Açık Deniz Telefon Bankacılığına başvuru yapılabilmektedir.

  • Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.
  • 60 aya varan taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Gerekli Evraklar

  • Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopi sureti
  • Gelir durumunu gösterir belge (maaş bodrosu, maaş yazısı ile başvuran kişiler için ilave olarak şirketin imza sirküsü, diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 senelik matrahlı vergi levhası sureti)
  • İkamet belgesi veya son aya ait resmi fatura sureti
Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi (Detaylar Başvuru Şartları)
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here