En Fazla Faiz Veren Banka Hangisi?

1260
0

En Fazla Faiz Veren Banka Hangisi?

Son dönemlerde krediye artan ihtiyaç fazla oranda arttı. Çünkü insanlar kredi alarak hayallerin de ki taşınmaz materyali veya ihtiyacı olan parayı bu şekilde karşılayarak hayat mücadelelerine devam etmektedirler. Kredinin ne olduğunu dahi bilmeden hareket ederek hem bankaları hem de kendileri zor duruma düşüren insanlar da aşırı bir şekilde mevcutturlar. Kredinin asıl sözlük anlamına bakıldığı zaman her hangi bir kimseye tanıdık veya tanımadık olan bu kişiye geri ödemek şartı ile bir miktarda para, altın veya diğer ekonomik düzeyi etkileyen materyalin geri ödenmesi şartı ile verilmekte olan paraya denir.

Latince de inanmak veya güvenmek anlamına gelen kredi, son dönemlerde tarım işçileri veya sahipleri, normal işçiler veya ihtiyacı olan herkes tarafında tercih edilen bir yöntem dâhilindedir. Bir den fazla bankanın bulunduğu ülkemizde birden fazla kredi veren banka da bulunmaktadır. Tarım kredisi, arsa kredisi, öğrenci kredisi veya ihtiyaç kredisi gibi uzayan listelerin çatısı altında birleştiren kredi kelimesi insanların ihtiyaçlarını karşılamak gibi büyük bir alışkanlığa sahiptir.

Kredileri alınca geri ödeme şartı oluşuyor. Bu sadece kredilerde olmuyor bunun yanı sıra, kredi kartında belirli bir harcama yaptıktan sonra fatura kesim tarihi geldiği zaman onun ödemesi olduğunu öğrendikten sonra onu ödemek için biraz dahi geç kalsanız faiz durumuna düşersiniz. Tıpkı kredilerde de olduğu gibi faiz veren bankalar çok fazla işte günümüzde kredi gibi önemli bir etkenin yoluna barikat kuran faiz asla geçit vermemektedir. Hiçbir banka faizsiz işlemez ama En Fazla Faiz Veren Banka Hangisi? diye sorulduğu zaman, Akbank, Anadolu Bank ve Deniz bank olarak üç grubun en çok faiz verdiğini görebiliyoruz. Hem kredide hem de kredi kartında geçerlidir.

100.000 ₺ 32 Gün Banka Mevduat Faiz Oranları

Sizlere daha iyi anlaşılması için 100.000 TL mevduatı 32 günlük faize yatırdığımızı düşünerek hangi banka ne kadar faiz veriyor göz atalım.

ING e-Turuncu Hesap

ING Bank yeni gelen müşterilerine %13 faiz oranından mevduat getirisi sağlamaktadır. Bu faiz oranı ile Türkiye’de şuanda en çok getiri sağlayan bankalardan bir tanesidir. 100.000 TL mevduatı 32 günlük vadeli hesaba koyduğunuzda aylık size getirisi 969 TL olacaktır.

Fibabanka Kiraz Hesap

Fibabanka’da en yüksek mevduat getirisi olan bankalardan bir tanesidir. Müşterilerine %13 mevduat faiz oranı ile 969 TL faiz geliri sağlamaktadır.

Denizbank Web’de Mevduat

Denizbank İnternet Bankacılığı kanalı ile vadeli hesap açan müşterilerine % 12,35 faiz oranı ile 920 TL faiz geliri sağlamaktadır.

TEB CEPTETEB Vadeli Hesap

TEB müşterilerine özellikle CEPTETEB uygulaması ile açılan mevduat hesaplarına % 12,00 faiz oranı ile net 894,25 ₺ faiz geliri sağlamaktadır.

Enpara.com Mevduat Hesabı

QNB Finansbank’ın Türkiye’de ki en başarılı mobil ve İnternet uygulamalarından bir tanesi olan ENPARA yüksek faiz oranı veren bankaların başında gelmektedir. Yıllık %12 faiz oranı ile net 894,25 ₺ faiz geliri sağlamaktadır.

En Fazla Faiz Veren Banka Hangisi?
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here