Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

1848
0

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankacılık sektöründe bir devrim olarak nitelendirilen enpara bir ilke daha imza atarak kart sahibine aidat ödeten kredi kartını piyasaya çıkardı. Günlük yaşamda kredi kartı sahibi pek çok insan aidat ödemekten şikâyetçi iken enpara bunu ortadan kaldırıp aidat almamakta hatta üstüne kart sahibine ödeme yapmaktadır. Bu ödemeden yararlanabilmek için bazı şartların sağlanıyor olması gerekmektedir. Yapılan açıklamalara göre düzenli olarak enpara kredi kartı kullanan müşterilere yıllık yüz lira ödeme yapılmakta üstelik bu ödeme en az iki yıl boyunca devam etmektedir.

Enpara Kredi Kartı Aidat Kampanyası Ve Koşulları

Enpara kredi kartının aidat ödemesi kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle enpara.com müşteri olmak gerekir. Bunun yanı sıra 31 Aralık 2018 tarihine kadar enpara kredi kartı başvurusu yapılmalı ve kredi kartının teslim alındığı andan itibaren her yıl on lira üzeri tutarda en az altı tane hesap özeti bulunmalıdır. Buna ek olarak ekstrelerde en az on tane işlem yer almalıdır. Şartlar sağlandığı takdirde yapılacak aidat ödemesi altıncı ekstrenin kesiminden sonraki ayın yedinci gününde enpara.com vadesiz hesaba aktarılmaktadır.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Enpara kredi kartında kullanım süresi boyunca hiç aidat alınmamaktadır. QNB Finansbank’ın anlaşmalı olduğu tüm üye işyerlerinden bu kredi kartı ile taksitli alışveriş yapmak mümkündür. Fakat Cardfinans karta özel olan kampanyalar enpara kredi kartı için geçerli değildir.

Platinum Mastercard olan enpara kredi kartı ile yapılacak 1000 liraya kadar üç alışveriş ekstra faiz ya da bedel ödenmeden taksit yapılabilmektedir. Kredi kartı için geçerli olan tüm politikalar ONB Finansbank kredi politikaları ve yasal düzenlemeleri esas alınarak değerlendirilmektedir. Dolayısıyla bu kart ile QNB Finansbank ATM’lerinden Encard ile yapılan tüm alışverişler de gerçekleştirilebilir.

Enpara kredi kartı ile yapılan alışverişlerde uçuş mili ya da puan kazanma gibi uygulamalar yoktur. Ayrıca bu karta bağlı olarak ek kart çıkarma imkânı da bulunmamaktadır. İsteğe bağlı olarak kredi kartı BKM Ekspress ya da Masterpress’e tanımlanabilir, uygun pos cihazlarından temassız ödeme de yapılabilir.

Enpara Kredi Kartı Başvuru

Enpara kredi kartı başvuru için enpara müşterisi olup olunmaması önemlidir. Eğer müşteri iseniz cep şubesi ya da internet şubesi üzerinden kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapılmaktadır. Müşteri olunmadığı takdirde ise müşteri temsilcileri kart sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olmaktadır. Başvuru formuna öğrenci kimlik kartı görüntüsü ekleyen öğrenciler de enpara kredi kartı alabilmektedir.

Enpara müşterilerinin yaptıkları kredi kartı başvurularının olumlu neticelenmesi için geçmiş dönemde yapılan ödeme durumu gözden geçirilir. Yapılan başvuru olumlu sonuçlandığı takdirde ilgili kişiye tüm ONB Finansbank kredi kartları için ortak olan kart limiti belirlenir. Bu limit hesaplanırken hem aylık gelir hem de kişinin üzerine olan diğer kredi kartlarının toplam limiti göz önünde bulundurulur.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here