Evlere İş Veren Firmalar

1214
3

Evlere İş Veren Firmalar

Ev hanımları artık evden çıkmadan büyük ek kazançla elde edebilmektedir. Daha önce sadece İstanbul’da evlere işveren firmalar yaygın iken, artık İzmir, Ankara, Konya, Bursa ve diğer bütün illerde evlere işveren firmaların sayısı artmaya başladı.

Önceki yıllarda belli bir kesimin yapıp büyük paralar kazandığı bu işi pek kimse bilmezken artık internet ve iletişimin artması ile birçok ev hanımı evlere işveren firmalara başvuru yapmaya başlamıştır. Peki, evde ek iş fırsatları sunan bu firmalara nasıl başvuru yapılır? Evlere iş veren firmalar telefon numaralarına nasıl ulaşılır? İşte detaylar;

Evde Ek İş Yaparak Kendi İşinizin Patronu Olabilirsiniz?

Fabrikada sabahtan akşama kadar çalışarak 1400 TL asgari ücret alan kişiler, bu durumdan oldukça şikayetçidir. Çünkü 10 saat hatta daha fazla mesai yapılarak ancak 1400 TL para kazanılabilmektedir. Ama evde ek iş yapılarak bundan daha fazla para kazanılabileceğini unutmayınız. Özellikle el işi yapabiliyorsanız ve eliniz hızlı ise ayda 2000 TL ek gelir oldukça kolay olacaktır. Hatta bununla ilgili olarak daha sonra KOSGEB ya da diğer devlet destekli kurumlardan faizsiz esnaf kredisi alarak kendi dükkanınızı bile açabilirsiniz. Bu noktada şu anda devlet binlerce bayana destek vermektedir. Ama birçok kişi bunu bilmediği için hey aynı kişiler bu avantajlardan yararlanmaktadır.

Asıl konumuza dönecek olursak, kendi işinizin patronu olmak ya da büyük paralar kazanabilmek için öncelikle belli bir sermayenizin olması gerekmektedir. Bu da ancak evde ek iş yaparak para kazanmak ile mümkün olabilir. Peki, evde ek iş istiyorum diyenler nasıl sipariş alabilir? Evde ek işveren birçok firma olduğu doğrudur; ama önemli olan bu firma ya da esnaflara ulaşabilmektedir. Peki, işveren kişilere nasıl ulaşılır?

Evde Ek İş Veren Kişilere Nasıl Ulaşabilirim?

Evde ek işveren firmalar ile iş alan ev hanımları arasında aracılık yapan fason dediğimiz kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler, patrondan ya da fabrikadan direkt olarak parti malları alır. Bu malların eksiklerinin tamamlanması için de evlere kadınlara sipariş olarak verilir. Örneğin, makinede dikilen bir gömleğin düğme dikim işi gibi. Bu gibi günde 100 iş geldiği varsayıldığında ayda belki 2000 TL gelir zor olmayacaktır. Ama bu işveren ile yapılacak tane başı iş anlaşmasına bağlı olacaktır.

Her şey tamam kesin evde iş yapmaya karar verdim; ama ilk siparişi nasıl alacağım diye merak edenlere bir noktada yardımcı olmak için; www.esnafkobi.net sitemizi ziyaret etmenizi istiyoruz. Bu sitede evlere işveren firma isimleri ve adres, telefonları hakkında bazı bilgiler bulabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar
5 (100%) 1 vote

3 YORUMLAR

 1. İzmir üçyolda oturuyorum. Evde tekstil ürünlerinin temizliği, katlaması ve poşetleme işi yapmak istiyorum.
  Ayrıca gün içinde işi olanların çocuklarını kime bıracaklarını bilemeyen annelerin gelip saatli çocuklarına bakabilirim. Bu konuda deneyimliyim.
  Ayrıca yine saatli işim çok misafirim gelecek sigara böreği saramıyorum, yaprak sarması yapamıyorum diyen çalışan bayanlar malzemeyi hazırlayın gelip saralım. Yada hazırlayın getirin saralım.
  Evde ütü yapmaya fırsatım yok diyen çalışan hanımlar saatli yada anlaşmalı ütülerinizi yapalım.

 2. İstanbul kadıköy de oturuyorum saatli evde çocuk bakarım 8 11 arası sabahları ev toplama ütü işi yaparım ve evde paketleme katlama işlerine talibim 05530342203

 3. Yardım ediniz ihtiyacımız var
  ÖĞRENCİYİZ
  KİTAP ALMAMIZ LAZIM AMA PARAMIZ YOK
  LÜTFEN YARDIM EDİNİZ.
  GRUP HALİNDE GÜVENİLİR BİR İŞ ÇIKARICAĞIZ…

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here