Finansbank 15 TL’ye 15 Bin TL Tüketici Kredisi

2037
0
QNB Finansbank Tüketici Kredisi

Bankalar, çeşitli kredi kampanyaları düzenleyerek ihtiyaç sahiplerine ödeme kolaylıkları sunan farklı ihtiyaç kredileri sunmaktadır. QNB Finansbank, bu kampanyalardan birine imza atmıştır. Düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile oldukça avantajlı koşullarda kredi vermektedir. Bankanın sunduğu bu kampanyada günlük 15 TL’ye gelen aylık ödemelerde 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. QNB Finansbank 15 TL’ye 15 bin TL tüketici kredisi oldukça avantajlı imkânlarla sunulmaktadır. En az 3 ay en fazla 48 aya kadar taksit imkânı bulunmaktadır. Kredi talebi aşamasında kredi notunun yeterli olması halinde düşük faiz imkânı ile nakit ihtiyacını karşılamaktadır.

QNB Finansbank Tüketici Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank tüketici kredisi başvurusu yapmak için bankanın sunduğu birçok başvuru kanalı vardır. Bunlardan biri cep telefonundan yapılan başvurudur. Bunun için cep telefonunun mesajlar bölümüne TC kimlik numarası yazılarak 5030 SMS hattına gönderilir. Bankanın incelemesinden sonra ön onay veriliyor. Başvurunun olumlu sonuçlanmasından sonra, en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra, banka müşterisi olanlar internet bankacılığı üzerinden başvurularını yapabilirler.

QNB Finansbank Tüketici Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan günlük 15 TL’ye 15 bin TL tüketici kredisi 48 ay vade ile kullanılırsa, bankanın uygulayacağı sabit faiz oranı 1,29 olmaktadır. Aylık olarak yapılacak olan ödemeler 445,14 TL ve toplam geri ödeme ise 21.367,20 TL olacaktır. Örnek olarak verilen bu kredi planı 29.01.2018 itibariyle banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur. Ayrıca bankaya gitmeden de bu kredi kullanılabilmektedir. Kredi notuna göre belirlenen en düşük faiz oranı % 1,17, en yüksek faiz oranı ise % 1,56’dır.

Kredi Anında Hesapta

Hafta sonu başvurulan krediler anında hesaba geçmektedir. QNB Finansbank müşterisi olanlar başvuruları internet bankacılığı ya da cep şubeden yapanlar, kredileri onaylandığı takdirde kredilerini hızlı bir şekilde hesaba aktarabilirler. Bu kampanyada alınabilecek en düşük kredi 1.000 TL, en yüksek kredi ise 30.000 TL’dir. Bu limitler her müşteri için farklı oranlarda olabilir. Başvuruyu müteakip, banka bir araştırma yapıyor ve eğer başvuru yapanın kredi notunda bir sorun yok ise hemen onay mesajı gelmektedir. Telefonuna onay mesajı gelen başvuru sahibi 7 gün içinde internete girerek kredini hemen alıyor ve krediye onay veriyor.

Banka Müşterisi Olmayanlar

QNB Finansbank müşterisi olmayanlar yine internet üzerinden başvurularını yaparak kredilerini kullanabilirler. İnternet üzerinden başvuru yapıldığı zaman, banka başvuru sahibi hakkında hızlı bir şekilde istihbarat yaparak 5 dakika içerisinde SMS ile cevap dönüyor. Eğer başvuru sonucu olumlu olursa, en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi kullanılabiliyor.

15 Bin TL Tüketici Kredisi Hesaplaması

15 bin TL kredi çekip 48 ay vade ile ödemek isteyenler kredi notu yüksek ise % 1,17 faiz uygulanıyor ve aylık olarak 431,65 TL taksitlerle ve vade sonunda toplam olarak 20.719,20 TL ödeyerek krediyi kullanabiliyor. Masraf olarak kredi tahsis ücreti 75 TL ve hayat sigortası bedeli olarak da ortalama 261 TL ödüyor. Kredi notu düşük olanların ise faiz oranı % 1,56 olarak uygulanıyor. Aylık ödemeler 476,38 TL ve 48 ay sonunda toplam geri ödeme 22.866,24 TL ödeyerek krediyi kullanabiliyor. Masraf olarak da kredi tahsis ücreti 75 TL ve hayat sigortası bedeli olarak da ortalama 268 TL ödüyor. En düşük ve en yüksek faiz oranlarının hesaplaması böyledir. Bu faiz oranlarının arasında da faiz oranları uygulanmaktadır. Faiz oranları kredi notuna göre belirlenmektedir.

Finansbank 15 TL’ye 15 Bin TL Tüketici Kredisi
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here