Fiyatı En Uygun Ferrari Modeli Tanıtıldı

4296
0

Fiyatı En Uygun Ferrari Modeli Tanıtıldı

Ferrarinin en uygun modeli olan Portofino tanıtıma çıktı, Fiyatını duyunca çok şaşıracaksınız! Piyasadaki en ucuz Ferrari kasası olan Portofino satış fiyatı merakla bekleniyordu.

Ferrari Portofino model araca 3.9 litre V8 motorla görücüye çıkaran firma 592 beygir gücüyle oldukça mükemmel performans göstereceğe benziyor. Portofino 100 km yi 3.5 saniyede çıkarak kalkış gücünü ortaya koydu.

Portofino Maksimum Hız Beklentisini 320 Km İle Karşılıyor.

Portofino hız severler açısından da oldukça hızlı olduğunu maksimum 320 km ye çıkarak memnun edecek. Ayrıca araca 10,2 inçlik ekran ile oldukça gösterişli bir iç tasarım ortaya koyan Ferrari portofino göz kamaştırıyor.

Ön koltuklar 18 farklı yöne ayarlana bilmesi ile sürüş zevkini üst seviyede tutuyor, ayrıca ön rüzgârlıklarla birlikte araç içerisine girecek olan sesi yüzde otuz civarında azaltıyor.

Calofornia Mı? Portofino Mu?

Daha önce Ferrari’nin çıkarmış olduğu fiyatı en uygun olan araç modeli California’ idi California model aracın fiyat başlangıcı 200 bin dolar ve üzerinden başlıyor. California model araçta 4.3 V8 (490Hp) motor bulunurken araç 100 km ye 3.8 saniyede ulaşıyor, 490 beygir olan araç portofino model ile kıyaslarsak biraz düşük kalıyor. Portofino da maksimum hız 320 iken California 312 km hız ile portofino hız tutkunlarına azda olsa daha iyi olduğunu gösteriyor.

Portofino modelinin fiyatı iki yüz bin dolar ve altında olması düşünülüyor.

Fiyatı En Uygun Ferrari Modeli Tanıtıldı
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here