Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

(Son değiştirilme tarihi: 2 Temmuz 2017)

Finans724.com sitesini arama yapmak ve bilgi paylaşmak, diğer kullanıcılarla iletişim kurmak veya yeni içerikler oluşturmak gibi amaçlar dahil olmak üzere birçok amaç için kullanabilirsiniz.

Bizlere sunmuş olduğunuz bilgiler ile sunmuş olduğumuz hizmetleri her zaman daha iyi bir seviyeye getirmek için çalışarak sizlerin daha iyi bir hizmet ve bilgi almasını sağlama, yeni kişiler ile iletişime geçmenizi ve paylaşımlarda bulunmanızı sağlayabiliriz.

Tüm bunları yaparken sizlerden alınan bilgilerin ne şekilde kullanıldığı hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum. Aklınıza takılan bir konuda olduğunda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Gizlilik Politikamız şu konuları açıklamaktadır:

  • Hangi bilgileri neden topluyoruz
  • Bu bilgileri nasıl kullanıyoruz?
  • Bilgilere nasıl erişileceği ve bilgilerin nasıl güncelleneceği, diğer sunduğumuz seçeneklerdir.

Hangi Bilgileri Neden Topluyoruz?

Finans724.com kurulduğu ilk günden beri ziyaretçilerin gizlilik ve kişisel haklarına önem göstermekte ve göstermeye de devam edecektir. Sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurduğunuzda, gizlilik ve güvenlik açısından en üst seviyede dikkat edilmekte ve aşağıda ki adımlar uygulanarak bilgileriniz daha güvenli bir şekilde saklanmakta 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. Sizlerden istenilen bilgiler başlıca şunlardır;

  • E-mail Adresi
  • Site Adresiniz
  • Adınız Soyadınız
  • Sosyal Medya

E-mail Adresi
Sitemizde paylaşılan yazıların altında yer alan yorum alanlarında sizlerden bir takım bilgiler istemekteyiz. Bunun başlıca sebebi yorum yapanın bir bot olmadığını anlamak ve size bir cevap verildiğinde ya da sitemizde yapılan güncellemeler hakkında sizi bilgilendirmek.

Site Adresi
Bu bilgi tamamen isteğe bağlı olduğundan kullanıcıların varsa web sitelerinin yorum ve profil sayfalarında yer aldığı kişisel bilgileri olduğundan bu siteler harici bağlantı yolu ile açılmakta ve paylaşılan bu siteler kullanıcıların sorumluluğu altındadır. Daha fazla bilgi için kullanım koşullarına göz atabilirsiniz.

İsim Bilgisi
Sitemize üye, abone olan veya yorum yapanın doldurması gerekli alanlardan bir tanesi de ad, soyad bilgilerinin yer aldığı kısımdır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Finans724.com’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal sayfalar aracılığı ile sayfalarımızı beğenmek ve takip etmek için sosyal medya hesap bilgileriniz ile giriş yapmaktasınız. Finans724 olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmadığından ilgili sosyal medya gizlilik sözleşmelerine göz atmanızda fayda var.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri