HALKBANK 1000 Servis Görevlisi Alımı Yapacak!

2090
0

HALKBANK 1000 Servis Görevlisi Alımı Yapacak! Türkiye’nin Kamu bankalarından bir tanesi olan HALKBANK 2018 yılında istihdam etmek üzere 1.000 Servis Görevlisi alımı yapacak. Servis Görevlisi nedir? Servis Görevlisi Ne İş Yapar? Detaylar haberimizde.

HALKBANK 1000 Servis Görevlisi Alımı

10 Aralık 2017 tarihinde 3 ayrı sınav yapılacak ve 2017 Müfettiş Yardımcısı İç Kontrolör Yardımcısı Uzman Yardımcısı ilanı, 2017 BT Müfettiş Yardımcısı BT içkontrolör Yardımcısı BT Uzman Yardımcısı ilanı, 2017 Servis Görevlisi ilanlarından size uygun olana gireceksiniz. Şubelerde görevlendirilmek üzere yapılacaklar alımlar için Tüm Türkiye’den başvuru yapabilirsiniz. Hangi il için ne kadar alım yapılacağı daha sonraki duyurularda açıklanacaktır.

HALKBANK 2017 Servis Görevlisi Alımları Ne Zaman?

Sınav başvuruları 2 aşamalı olarak yapılacaktır. İlk aşama olan sınav ücretinin bankaya yatırılması aşaması 18 Ekim 2017 Çarşamba günü 09.00’da başlayacak ve 9 Kasım Perşembe günü saat 17.00’ye kadar devam edecektir.

Ödemeler sadece Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerinden, adayın T.C. Kimlik Numarası, Adı ve Soyadı ile en az biri cep telefonu olmak üzere 2 (iki) telefon numarası verilerek yatırılacaktır. Sadece şube kanalıyla yatırılacak olduğundan yapacağınız EFT, Kredi Kartı, ATM ve PTT gibi farklı yerlerden ödeme yapmaya çalışmayınız. Para gönderseniz bile kabul edilmeyecektir.

HALKBANK 2017 Servis Görevlisi Alım Şartları

Sınava katılmak için Halkbankası tarafından belirlenmiş bazı kriterler bulunmaktadır. Bunların başında askerlik durumu, eğirim durumu gibi özel koşullarda yer almaktadır. Tüm detaylara göz atmak için aşağıdaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

2017 Servis Görevlisi Sınav İlanı Ve Başvuru Şartları

Servis Görevlisi Ne İş Yapar?

Servis Görevlisi banka çalışanlarının bir ünvanıdır. Yapacağınız iş farklı olabilir ama servis görevlisi ünvanı ile operasyon, banko ve pazarlama satış bölümünde görev alabilirsiniz. Bankaya ilk girdiğinizde 6 ay boyunca banko yani gişe de görev alacaksınız. Daha sonra bulunduğunuz şubenin durumuna göre atamalarınız yapılır veya banko da çalışmaya devam edersiniz.

Servis Görevlisi Ne Kadar Maaş Alır?

Bankaların memurlardan farklı olarak kendi maaş sistemleri bulunmaktadır. Yılda toplamda 12 maaş 4 maaş ikramiye ve bankanın elde ettiği kar payına göre 2 yada daha fazla Temettü ödemesi yapılmaktadır.

HALKBANK servis görevlisi maaşı 1.700 TL ve 2.000 TL arasında değişmektedir. Net bir maaş verilmemektedir. Çünkü alınacak ek maaşlar ve ek ödemeler ile maaşınız her ay değişik olabilir. Vergi dilimleri de Ocak ayında maksimum maaş almanızı Aralık ayında ise daha az maaş almanızı sağlayacaktır. Ortalama maaşınız verilen ek gelirlerle birlikte 2.500 TL’den az olmayacaktır. Ayrıca her ay yemek kartına da çalışma gününe göre para aktarılmaktadır.

HALKBANK 1000 Servis Görevlisi Alımı Yapacak!
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here