Havale Ücreti Almayan Bankalar

725
0

Havale Ücreti Almayan Bankalar, Banka kullanıcıları için önemli bu konu olanda transfer ücretleridir. Transfer yaparken transfer yapılan paranın miktarına göre havale ücreti artar. Artan havale ücreti transfer yapılan paradan çekildiği için kullanıcılar tarafından bazı sorunlar çıkabilir.

Bilinçsiz ve bilmeden yapan kişiler kendileri fark etmeden bir miktar kesintiye uğrar. Transfer ücreti almayan bankalar ise Finansbank, Garanti bankası, ING, Yapı kredi, HSBC, TEB bankalarıdır. Transfer yapılırken ücret kesmezler. 2017 yılı güncel bankalar olarak karşınızda.

Havale Ücreti Almayan Bankalar

Finans bank oldukça reklama özen gösteren bir banka olduğu için en para gibi bir uygulamasıyla beraber hiçbir transferde ücret kesintisi koymaz. Bu uygulama için özel bir kart alıp şubelerinden veya internet üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkün.

ING günlük paket uygulaması ile ücret kesintisi yaşatmaz. Seçenek olarak ATM, internet bankacılığı, telefon ve mobil bankacılık ile havale ücretlerinde para kesintisi yaşatmaz. Yapı kredinin ise nuvo uygulaması ile yapılan işlemlerin hiçbirinden para kesintisi yaşatmaz.

HSBC büyük adım adında bir uygulaması bulunmakta bu uygulamadan ücretsiz yararlanabilmek için ise önceden oluşturduğunuz 500 TL üzeri talepleriniz olmak zorunda bu şekilde ücretsiz bir şekilde yapabiliriz.

TEB bankalarında ise cepte TEB uygulaması ile havale veya EFT gibi uygulamalarda ücretsiz hizmet yapıyor. Bu bankaların dışında kalan bankalar ise miktarına göre değişen bir ücret karşılığında talebinizi yerine getirir. Çok büyük paralar söz konusu olduğunda yüksek bir miktar havale ücreti keserler.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir: Hatalı gelen Parayı İade Etmezsem Ne Olur?

Hayatımızda önemli bir yer kaplayan bankalar transfer yöntemiyle hayatımızı daha çok kolaylaştırmış bunun karşılığında ise kendi yaptığı hizmetin hakkını almak isteyen bankalar mevcut. Çoğu banka birbiriyle yarışmak için engel koymaya başladı. Yapılan bütün değişiklikleri kabul etmeliyiz.

Havale Ücreti Almayan Bankalar
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here