İş Bankası Pos Destek Hattı

7062
0

İş Bankası Pos Destek Hattı

(İş Bankası Pos Destek Hattı, İş Bankası Pos Destek Hattı İletişim Numarası)

Pos makineleri iş hayatının vazgeçilmezleri arasında yerini almış durumdadır. Her alanda kullanılması mümkün olan pos makineleri insanlara büyük kolaylıklar sağlıyor. İş yeri olarak kart taşımayan insanlara pos imkanı sunmak memnuniyeti artırdığı gibi yeni müşteri portföyü de kazandırır.

Para üstü verme, kasada para bulundurma zorunluluğu veya hırsızlık olasılığı ile de uğraşma durumu ortadan kalmış olur. İş yerlerinin en çok çalıştığı bankalardan biri olan İş bankası yaptığı kampanya ve ek taksitlerle daha cazip hale gelmeyi başarmaktadır.

İş Bankası Pos Başvuruları

En yakın İş Bankası Şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi üzerinden pos menüsü aracılığı ile de başvuru yapılabiliyor.

Çalışma Şartları

Pos cihazınızdan yaptığınız çekimlerin ertesi gün mü , günü gelince mi hesaba geçmesi seçimi size aittir. Bu tercihi yapılırken işyerinin gelir ve giderleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Ertesi Gün Ödeme Almak İçin

Pos cihazından yapılan çekimler ertesi gün hesaba geçsin isteniyor ise komisyonlu veya sabit tarifeli pos olmak üzere iki ayrı seçenek sunulmuştur. Komisyonlu tarifede belli bir komisyon karşılığında çekim ertesi gün hesaba yatar. Sabit tarifeli pos tercihiniz ise üye iş yeri olarak belli bir ücret karşılığında üst limit veriliyor. Yapılan çekimlerde sabit bir tutar dışında herhangi bir ödeme yapmadan ertesi gün hesaba geçiş sağlanıyor.

Günü Geldiğinde Ödeme Almak İçin

Komisyon ödemeden haftalık, aylık yada belirlenen günlerde ödemelerin toplu yatma sistemidir. Ödeme alma günü belirlenir ve belirlenen gün çekimler toplu halde hesaba aktarılır.

Pos Destek Hattı

Pos makinesinde yada yapılan işlemlerde herhangi bir sıkıntı veya sorunla karşılaşılması durumunda 7 / 24 saat ulaşılabilen 0850 7247767 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

İş Bankası Pos Destek Hattı
4 (80%) 2 votes

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here