İstanbul Elden Taksitle (Senetle) Borç Para Bulma

4355
69

İstanbul Elden Taksitle (Senetle) Borç Para Bulma

Kredi almak isteyen kişiler bankalara başvursalar da kimi zaman bankaların isteksizlikleri ve çeşitli diğer nedenlerden dolayı kredi alamayabiliyor. Bu durumda kredi almak isteyenlerin başvurduğu en bilinen yöntem senetli kredi almaktır. Ancak senetle kredi alırken güvenlik konusu nedeniyle çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden senetle kredi kullanırken kimden alındığına çok büyük bir özen gösterilmelidir.

Senetle Kredi Almak

Senetle kredi almak isteyenler genelde henüz reşit olmayan, kredi skoru kredi almasına yetmeyen ya da icra-haciz gibi durumları olan kişiler senetle kredi kullanmaya yönelmektedir.

İstanbul’da yukarıda sayılan kredi alamama nedenlerinden biri ya da birkaçına sahip birçok KOBİ, tüccar, esnaf veya normal vatandaş bulunmaktadır. Bu kişiler mecburen senetle kredi almaya yönelirler. Bu işi yasal yolla gerçekleştiren firmalar bulunmaktadır. Bu tür senetle kredi veren resmi kuruluşlarca onaylanmış firmalara Faktöring firması denilmektedir. Faktöring firmaları tercih edilirken BDDK onayı almış olmalarına dikkat etmek gerekmektedir.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken yasal olarak onaylanmış kişi ya da firmalar ile işlem yapmaktır. Borcu karşılayabilmek için kuyumcular, kurumsal danışmanlık firmaları ve hatta tefecilere kadar başvuran kimseler bulunmaktadır. Zorunlu durumlar dışında bu gibi kurumlardan senetle kredi alınmamalıdır. Eğer bir zorunluluk var ise senetle kredi alınan kişinin güvenirlilik durumu araştırılmalıdır. Ele geçecek paranın elden alınmasına dikkat edilmelidir.

Kredi sicili bozuk olan, aylık gelirinin yarısından fazla kredi ödemesi bulunan ve İstanbul’da yaşayan nasıl senetle kredi alabilirler?

İstanbul’da Senetle Kredi Veren Firmalar

Yaşar Faktöring: Faktöring konusunda ilk akla gelen firmalardan biri Yaşar Faktöring’dir. Merkezi Merter’de yer alan firma en iyi faktöring firmalarındandır. Firmanın adres ve telefon numarası için yorum kısmından bilgi alabilirsiniz.

Faydalı İçerik: Kefilsiz Ve Gelir Belgesiz Kredi

Şeker Faktöring: Şeker Faktöring de BDDK onaylı güvenilir ve kaliteli firmalardandır. Merkezi, Esentepe Şişli’de bulunmaktadır.

Faktöring şirketleri dışında ikrazat kurumları da senetle kredi verebilir. Bu firmalar faktöring firmaları gibi tüzel kişilik değil şahıs firmalarıdır. Sayıları gittikçe azalmıştır. İstanbul’da Mecidiyeköy’deki Yangın İkrazat, Cağaloğlu’ndaki Şirin İkrazat bu tür firmalardandır. Bu firmalar bir anlamda yasal tefeci statüsü taşırlar.

İstanbul Elden Taksitle (Senetle) Borç Para Bulma
5 (100%) 1 vote

69 YORUMLAR

 1. Kredi hakkinda bana da yardimci olabilicek kefilsiz ve gelir belgesiz yardimci olabilicek firma.falan varmi acaba benim.acil.100 bin tl ye.ihtiyacim var yardimci olabilicek olan varsa mail.adresime mail atsin mail adresim su dur
  Sabri.37.rak@gmail.com

 2. İyi günler bana 10000 lira lazım 1500 lira geri öderim aylık ön ödemesiz veya yuzyuZe olursa senet fılan sıkıntı değil 3500 aylık gelirim var.

 3. merhaba iyi günler senetle 100.000 TL’ye kadar yardımcı oluyorum düşük faizle en düşük kredimiz 10.000 TL 24 ay vade ve 20000 TL altına komisyon almıyoruz 60 ay vade ile yardımcı oluyoruz düşük faiz ile.

 4. İstanbul avcılarda ikamet ediyorum 20000 tl lazım taksitleri 1000er tl şeklinde ödeyebilirim yardımcı olabilirmisiniz
  Not:ön ödeme yapacak durumum yok

 5. Slm 15 bin 20 bin acil para lazım İstanbul aylık 600 yada 700 ödeme yapa bilirim acı yardim ede arkadaşlar var mı?

 6. Borcunuz nedeniyle acil bir kredi mi arıyorsunuz? Size yardımcı olabiliriz E-posta yoluyla bizimle iletişime geçin

 7. MERHABA IYI GUNLER HERKESE SENETLE ALTIN DÖVİZ NAKIT PARA VERILIR EN DUSUK 20.000 TL VERIYORUZ EN YUKSEK 100000 TL VERIYORUZ VADELER KREDIYE GORE DEGISIYOR TABIKIDE 12 İLE 72 AY ARASINDA VADE SECENEGIMIZ VAR CIDDI OLANLAR YAZSIN LUTFEN

 8. Merhabalar 50.000 tl lik bir krediye ihtiyacımız varr (Ödene şekli 18-20 ay şeklindedir.İşyerimiz için kullanacağız acil dönüş yaparsanız seviniriz

 9. İyi akşamlar, mektubunuzu tamamladım, kredinizi transfer etmeden önce kredi kayıt ücreti ödemek zorunda kalacağınızı bilmenizi isterim, ne kayıt anlamına gelir biliyor musunuz?

  Bu, ödemeniz gereken tek ücrettir.

  lütfen bana geri dön, böylece devam edebiliriz.

 10. Bir kredi veya mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Sana maddi yardım edebilirim. Eğer borç para almak istiyorsanız, e-posta yoluyla bana ulaşın.

 11. ssk lı çalışanım acil 55 bin tl ihtiyacım var 2000 tl taksitle uUn 72 aya kadar taksit istiyorum faizi cazipse kabul ederim.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here