İstanbul’da Evde İş İmkanı

1861
1

İstanbul’da Evde İş İmkanı

İstanbul’da oturan ev hanımları aile bütçesine katkıda bulunabilmek için ek işler yapmaktadır. Bu konuda son zamanlarda artık evlere işveren firma sayısında artış olduğu için evde ek iş en çok kazandıran alanlardan biri olmuştur. Ayda binlerce TL ek gelir elde etmek isteyenler fason işverenlerden ve doğrudan fabrikadan iş siparişi alabilmektedir. Peki, İstanbul’da evlere iş veren firmalar hakkında detaylı iletişim bilgilerine nasıl ulaşılır? İşverenler iletişim bilgisi hakkında detaylı bilgileri yazdık.

Evde Ek Gelir İmkanı Sağlayan Firmalar

İstanbul ve birçok ilçesinde evlere iş götüren firma bulunmaktadır. Ev hanımları, geç kızlar, öğrenciler organize olarak ekip kurabildiklerinde evde oturarak ek iş alma imkânı yakalayabilmektedir. Evde ek iş fırsatlarından yararlanmak isteyenler genelde ekip kurarak bu imkânlardan yararlanmaktadır. Firmalar tek başına çalışan kişilere değil daha çok ekip olarak çalışanlara ek gelir için sipariş vermektedir.

Ekip olup bu konuda dükkân açan bayanlar bile bulunmaktadır. Sadece fabrikalardan ek iş alan dükkân açan birçok ev hanımı bulunmaktadır. Hatta bu girişimci bayanlara 50 bin TL faizsiz dükkân açma kredisi bile verilmektedir. Esnaf kredisi adı altına verilen bu krediler ile bayanlar kendi dükkânlarında oluşturacakları ekiple ayda binlerce TL para kazanabilir. Peki, evde ya da dükkân açarak ek iş siparişi almak isteyenlere ne gibi iş siparişleri verilmektedir. İşte İstanbul genelinde evlere verilen iş çeşitleri.

Evlere Paketleme İşi

Son yılların en çok tercih edilen işlerinden olan paketleme işleri artık kendi ayakları üzerinde durmak isteyen bayanlara ek iş imkânı sağlamaktadır. Evde bebek bakan, eşinden ayrılan, yaşlı anne-babasına banak ev hanımları artık dışarı çıkmadan evin içinde para kazanabilir. Bunun için evlere paketleme işi veren şirketler ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Peki, İstanbul il genelinde paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşılır? Hangi firmalar ek iş vermektedir?

İstanbul Genelinde Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul her konuda iş fırsatları sunmaktadır. Tekstil, plastik sanayi, kırtasiye ve daha birçok alanda evlere iş verilebilmektedir. Siz hangi alanda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda sizin yeteneğinize göre işveren firmalar bulunmaktadır. Örneğin, son zamanlarda sabun paketleme işi çok tercih edilmektedir. Kolay ve çok kazandırdığı için.

İstanbul’da tekstil işi veren firma sayı oldukça fazlalaştı. 90’lı yıllardan beri yaygın olan bu iş alanı son dönemlerde tekrar hızlandır. İletişim kanallarının artması ile artık evlere işveren firmalar da direkt artık sipariş verebilmektedir.

Aracı olmada doğrudan internetten sipariş verebileceğiniz gibi, fasonlar vasıtası ile de iş siparişleri verebilirsiniz. Bu alacağınız işlerin türü ve yapacağınız iş sayısı kazanacağınız para tutarını etkileyecektir. Deri işi ile tekstil işi aynı kazandırmaz. Deri düğmesi dikim işi, elbise dikim işinden daha fazla para kazandırmaktadır. Bu konulara dikkat ederek ek iş isteyebilirsiniz.  Her şey tamam da bu işverenlere nasıl ulaşabilirim diye soruyorsanız, bu konuda size şunu tavsiye etmekteyiz;

Evinizin yakınlarında bulunan teksti firmalarına ya da atölyelere başvuru yaparak eş iş istediğinizi belirttiğinizde size iş verilecektir. İlk işinizi alıp esnaflar ile tanıştıktan sonra size birçok iş alanı daha açılacaktır. Hemen iş siparişi istiyorum diyorsanız bu konuda daha fazla bilgi için; esnafkefaletkredisi.com sitesini mutlaka ziyaret edin. Aradığınız tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Evde İş İmkanı
5 (100%) 1 vote

1 YORUM

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here