Kefilsiz Teminatsız Ve Gelir Belgesiz Kredi

50793
13

Kefilsiz Teminatsız Ve Gelir Belgesiz Kredi

Kredi almak ve onu yıllarca geri ödemenin insanların üzerinde yükü oldukça ağırdır. Fakat günümüzde borçlanma bile zor bir ha aldı. Bankalar artan takip hesaplarından sonra kredi verirken bazı önlemler almaya başladı. Bu önlemlerin başında da özellikle kredi verirken teminat ve kesinlikle kefil almak.

Kamu bankaları özellikle bu konuda oldukça katı belli bir miktarın üstüne çıktığınızda notunu her ne kadar iyi bile olsa kefil şartı aranıyor. Özel bankalar bu yüzden daha geniş bir müşteri çevresi edinmektedir. Kamu bankaları kadar katı olmadıkları için bu fırsatı iyi değerlendiriyorlar. Sizler bu fırsatı aslında lehinize çevirebilirsiniz.

Eğer gerçekten kefil vermek istemiyorsanız veya teminat açısından elinizde pek bir şey yoksa özel bankaları tercih edebilirsiniz. Bunun için son günlerde yapılan kredi kampanyalarını takip edebilirsiniz. Sizin için biraz araştırma yaptık ve kefilsiz ve teminatsız kredi veren bankaları sizin için bir araya topluyoruz.

CEPTETEB İle Kefilsiz Teminatsız Kredi

TEB bankasının en güzel uygulamalarından bir tanesi olan CEPTETEB ile müşteriler tüm işlemlerini online bir şekilde yapabiliyor. Evinizden, işyerinizden hatta cep telefonlarınızdan kolayca CEPTETEB hesabınıza girebilir ve kolaylıkla birçok işlemi yapabilirsiniz.Yeni yapılan güncellemeler ile birlikte artık kredinizi bankaya gitmeye gerek kalmadan online bir şekilde alabiliyorsunuz.

CEPTETEB Kefilsiz Teminatsız Kredi

Nasıl Başvuru Yapılır?

Kredi alabilmek için yapmanız gereken tek şey CEPTETEB uygulamasına giriş yapmak ve kredi formunu doldurarak Burada sizden bazı bilgiler istenecektir. Bunların başında;

 • Gelir durumunuz
 • Mesleğiniz
 • Almak istediğiniz kredi miktarı
 • Ödeme yapacağınız vadeyi seçin

Başvuru Şartları Neler?

Tüm bu bilgileri doldurduktan sonra olumlu ya da olumsuz olarak size kısa sürede dönüş yapılacaktır. Kredinin olumlu sonuçlanması içinde sizin başlıca şu koşulları sağlamanız gerekmektedir.

 • Kredi notunuzun kredi verilebilir seviye de olması
 • Daha önce bankalardan çektiğiniz kredi düzenli ödüyor ya da ödemiş olmanız
 • Takip hesabınız olmamalı
 • TEB bankasından veya başka bankalardan devam eden krediniz varsa bile talep ettiğiniz kredi tutarı maaşınızı aşmamalı
Enpara Kefilsiz Teminatsız Kredi

ENPARA İle Kefilsiz Teminatsız Kredi

Yine Türkiye’nin en iyi özel bankalarından bir tanesi olan QNB Finansbank uygulaması olan ve oldukça başarı elde eden ENPARA müşterilerine komisyonsuz ve online işlemlerin yanı sıra kredi hizmeti ile de büyük takdir toplamaya devam ediyor. Sizlerde eğer ENPARA kullanıyorsanız ve kredi ihtiyacınız varsa bunu ENPARA uygulaması veya internet sitesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Başvuru Şartları Neler?

ENPARA uygulamasını giriş yapın ve daha sonra menüden krediyi seçin. Tek kuruş masraf ödemeden, şubeye gitmeden ve sigorta yaptırmadan kredi sahip olmak için bu adımdan sonra detaylara göz atmanızı öneririm.

 • Daha önce almış olduğunuz kredilerin ödemelerini geciktirmeden ve düzenli yapıyor olmanız
 • Mevcut bir düzenli yatan maaşınızın olması
 • Tüm bankalarda ki kredi miktarınızın maaşınız ile orantılı olması gerekmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Başvuru yapmak için BAŞVUR tuşuna basın ve almak istediğiniz kredi miktarınız girin.

 • Gelir durumunuz
 • Mesleğiniz
 • Almak istediğiniz kredi miktarı
 • Ödeme yapacağınız vadeyi seçin

Başvurunuzu tamamladıktan sonra size kısa sürede banka tarafından hem uygulama da hem SMS ile bilgi verilecektir. Onay gelmesi durumunda paranız hemen hesabınıza yatacaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Enpara, CEPTETEB dışında İŞBANK ve AKBANK da online olarak kredi veren bankaların arasında yer almaktadır. Diğer bankalarda yavaş yavaş bu sisteme entegre olmaya başlayacaklardır. Başvuru yapmadan önce bankaların faiz oranlarına göz atın.

Bu krediler her ne kadar hazır kredi olarak geçse de bazen bu özellikleri yüzünden diğer bankalara ve şubeden alınan kredilere oranla daha yüksek faiz oranlarından veriliyor olabilir. O yüzden araştırmanızı iyi bir şekilde yaptıktan sonra online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

13 YORUMLAR

 1. Gecikmelerden kaynaklı skor düşüklüğü nedeniyle kredi kullanamıyorum borcumu temizledim memurum ön ödeme Olmadan yardımcı olurmusunuz 05412407826

 2. Ben istanbul’dan Şeref ACİL 15 ila 20 bin tl arası nakite ihtiyacım var kara listede olduğum için bankadan kredi çekemiyorum bin ila bin beşyüş tl arası taksit ödeyebilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 3. Sözde gelir belgesi istemeden kredi veriyoruz diyorsunuz. Sgk kaydı olmayan insanın gelir belgesi olurmu

 4. Ben emkliyim 1300lira emekli maşım var ve çalışıyorum 2500lirada ek gelirim var avukatlık olduğum için kıredi çekip borçlarını kapatmak istiyorum banada yardımcı olurmusunuz 25binliraya ihtiyacım var acil

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here