Kredi Çekemiyorum Acil Para Nasıl Bulurum?

1652
3

Kredi Çekemiyorum Acil Para Nasıl Bulurum?

Artık bankalar hayatımız da büyük bir öneme sahip kurumlardır. Hemen her nakit ihtiyacımızda veya ev, araba almak istediğimizde ilk olarak bankaya gitmekteyiz. Kredi notunuz düşük ve geçmiş ödemelerinizi zamanında yapmamış iseniz bankalar size kredi vermemektedir.

Nasıl Acil Para Bulabilirim?

İlk olarak kredi kartınız var ise taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Fakat limitiniz yeterli değilse ya da borcu var ise bu mümkün olmamaktadır. Böyle bir durumda yakın arkadaş veya akrabalarınızdan borç isteyin. Onlardan alacağınız para için faiz ödeme durumunda kalmazsınız.

Eğer para yeni bir iş kurmak için lazım ise, devletin verdiği hibe ve teşviklere başvurabilirsiniz. Geri ödemesi taksitli olduğu için daha kolaydır. KOSGEP ve TUBİTAK gibi tamamen hibe veren yerlerden destek alabilirsiniz.

Küçük Miktar Nakit Lazım Ne Yapmalıyım?

İhtiyacınız olan nakit küçük bir miktar ise, faturalı telefon hattınızın üzerinden telefon alabilirsiniz. Bir tanıdığınıza ya da internet üzerinden satışını yapabilirsiniz. Fakat aldığınız ürün paketini açmayın ve faturasını atmayın.

Senet ile satış yapan bir yerden taksitli alışveriş yapıp yine bu malı satabilirsiniz. En uygun olan beyaz eşya alıp satmaktır. Senetle aldığınız beyaz eşyayı fiyatının biraz altında nakit olarak satıp ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İnternet üzerinden taksitle altın satış yapan yerlerden kredi kartınızla alışveriş yapıp, nakit satabilirsiniz.

Genellikle tanıdık kuyumcular borç altın vermektedir. Buradan aldığınız altını başka bir kuyumcuya bozdurabilirsiniz. Aldığınız miktarın altına çok düşmemek için çeyrek ya da yarım altın alın.

Bu yöntemlerin hiçbirisi işinize yaramadıysa son olarak senet ile borç veren kurumsal firmalar bulunmaktadır. Her ilde olduğu gibi internet üzerinden de borç para vermektedirler. Bankalara göre daha az kolay senetle kredi vermektedirler. İyi araştırıp, güvenilir ve kurumsal olan bir firmadan para alabilirsiniz.

Kredi Çekemiyorum Acil Para Nasıl Bulurum?
5 (100%) 1 vote

3 YORUMLAR

  1. Merhaba,
    Bu, genel bir topluluğa, özel bir kredi verene Bayan Rose Badmus’un herhangi bir mali yardım için muhtaç bir kimseye finansal bir fırsat yarattığını bildirmek içindir. Bireylere, firmalara ve şirketlere sadece% 2 faiz oranı ile açık ve anlaşılır şartlar ve koşullar altında kredi veriyoruz. Bugün bize e-posta ile ulaşın, böylece size kredi koşullarımızı ve koşullarımızı aşağıdaki adresten verebiliriz: (roseofsharonfinance@gmail.com)

  2. Bireylere kredi veririz ve uygun bir oranda bedenleri işbirliği altına alırız. Size en uygun krediyi sağlamak için kendi belirlenmiş risk teknolojimizi kullanırız, hizmetlerimiz hızlı ve güvenilirdir, krediler başarılı başvurudan 24 saat sonra onaylanır. İlgilendiğinizde bir kredi almak, daha fazla ayrıntı için e-posta yoluyla geri dönmek

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here