Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar

8077
0

Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar

Maddi zorlukların oldukça sık yaşandığı aile nüfuslarının artması ve ülkenin ekonomik koşullarından dolayı bankalara olan ilgi oldukça artmaktadır. Bankalara yönelmenin zorunlu olduğu dünya çapındaki zor koşullar nakit akışını olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden nakit için çalınacak ilk kapı bankalardır.

Özel günlerinizde ve bayram gibi mutluluk verici durumlarda rahat bir evre geçirebilmeniz için kredi yoluyla maddi sorunlarınızı en azından geçici bir süreliğine rahatlatabilirsiniz. Sadece dönemsel olarak düşük miktarda kredi çekmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Kurban Bayramı Kredisi

Kurban bayramının yaklaşması ile birlikte birçok kişi her ne kadar durumu yetersiz olsa da yine de bir şekilde kurban kesmek istemektedir. Her ne kadar kurban dışında alışveriş içinde maddi destek arayan kişilerin ilk tercihleri her zaman ki gibi bankalar olmaktadır. Bankalardan alınacak olan kredi ile kurban kesmek hala insanların tartıştığı konulardan bir tanesi olsa da bankaların sağladığı bu imkanı alarak farklı ihtiyaçlarınız içinde kullanabilirsiniz.

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Bayramın yaklaşması ile birlikte reklamlarda da göreceğiniz gibi bayram kredileri peşi peşine gelmeye başladı. Tv’den haber programlarına hatta bizim sitemizde ki reklamlarda bile bankaların bayram kredilerini görebilirsiniz. Oldukça avantajlı fiyatlardan kısa süreliğine kampanya yaparak kredi veren bankalar tabi ki bulunmaktadır. Sizler için bankaların güncel bayram kredisi faiz oranlarını inceledik ve öne çıkanları sizler ile paylaşıyoruz.

Yapı Kredi Bayram Kredisi

Kurban bayramı kredisi veren bankalardan bir tanesi olan Yapı Kredi Bankası Günde 10 TL’ye 10.000 TL ihtiyaç kredisi Yapı Kredi’de! kampanyası ile duyurmuştu. İsterseniz kredinin detaylarına göz atalım.

Kredi Tutarı
(TL)
 Faiz Oranı
(%)
Kredi Vadesi
(Ay)
Tahsis Ücreti
(TL)
Yıllık Sigorta  Primi
(TL)
Yıllık    Maliyet Oranı
(%)
Aylık Taksit Tutarı
(TL)
Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı
(TL)
10.000 1,33
48
50
x
20,5953
299,80
14.390
 • Kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Bayram kredisi kampanyası 10.000 TL olarak alınacak ve 48 ay vadeli krediler için geçerli olacaktır.( Diğer vade ve tutarlar için faiz oranları değişmektedir.)
 • Örnek Hesaplama da kredi tahsis ücreti ve sigorta gibi unsurlar yaşa ve çekilen krediye göre değişim göstereceğinden daha sonra düşülecektir.

İş Bankası Bayram Kredisi

Bayramları es geçmeyen bankalardan bir tanesi olan İş Bankası’ndan Günde 5 TL taksitle 5.000 TL İhtiyaç Kredisi! Başvuru şartları ve detaylarına göz atalım isterseniz.

Kredi Tutarı
(TL)
 Faiz Oranı
(%)
Kredi Vadesi
(Ay)
Tahsis Ücreti
(TL)
Yıllık Sigorta  Primi
(TL)
Yıllık    Maliyet Oranı
(%)
Aylık Taksit Tutarı
(TL)
Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı
(TL)
5.000 1,29
48
25
31
20,5953
148
7.122
 • Cepten hemen başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS* gönderebilirsiniz. (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000).
 • Ayrıca;
  -İnternet Şubesinden
  -Bankamatiklerden
  -0 850 724 0 724 no’lu Telefondan
  -İşCep veya İşTablet’ten
  -Ve İŞ Bankası Şubelerinden
  kolayca başvurabilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

QNB Finansbank bayramda verdiği %1,26 kredi faiz oranı ile tercih edilen diğer bankalar arasında yer almaktadır. Bayramda QNB Finansbank’tan kredi alacaksanız şubeye gitmeden bir ön hesaplama yapmanızda fayda var. 10.000 TL 48 ay vade de alacağınız tüketici kredisi için ödemeleriniz şu şekilde olacaktır.

Kredi Tutarı
(TL)
 Faiz Oranı
(%)
Kredi Vadesi
(Ay)
Tahsis Ücreti
(TL)
Yıllık Sigorta  Primi
(TL)
Yıllık    Maliyet Oranı
(%)
Aylık Taksit Tutarı
(TL)
Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı
(TL)
10.000 1,26
48
50
176
20,082
294,50
14.136 TL
 • Krediniz onaylandığına paranız hemen hesabınıza geçmektedir.
 • Başvuru;
  -İnternet Şubesinden
  -Bankamatiklerden
  -0 850 222 0 7900 no’lu Telefondan
  -İnternet Bankacılığı
  -Ve QNB Finansbank Şubelerinden
  kolayca başvurabilirsiniz.

Ayrıca diğer Bayram Kredisi veren bankalar Garanti Bankası Bayram Kredisi, Denizbank Bayram Kredisi, Ziraat Bankası Bayram Kredisi, QNB Finansbank Bayram Kredisi ve bunun gibi bir kaç banka daha bulunmaktadır.

Bayram Kredisi İçin Başvuru

Kredi başvurusu yapabilmeniz için banka tarafından belirlenmiş şartları taşımanız gereklidir. Öncelikli olarak yasal yaş sınırı (18 yaş) doldurmuş olmanız gerekmektedir. Kredi çekebilmeniz için teminat gösterebileceğiniz belge olarak da sunabileceğiniz gelir sahibi olmanız gereklidir.

Maaş durumunuza bakılarak çekeceğiniz miktar değişmektedir. Ödeme güçlüğü çekeceğiniz bir miktarı banka size vermeyecektir. Çalışma koşullarınız ya da çalıştığınız kurum dikkate alınarak bazı müşterilere kredi olanakları dosya masrafı çıkarmadan ve düşük faizle verilir. Başvuruda bulunacağınız kredi için bazı evraklar istenir. Bayram kredisi genellikle uygun faiz oranlarıyla müşterilerin ihtiyaçlarını görebilmeleri için düşük faiz oranı uygulanır.

Bayram Kredisi İçin Bankalara Nasıl Başvurulur?

Müşterisi olduğunuz bir bankadan kredi çekebilmeniz için sadece nüfus cüzdanınız ile başvuru yapmanız yeterlidir. Sadece gişelerden değil bankamatik yardımıyla da bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz. En kolay başvuru şekli ise SMS yolu ile olmaktadır. Kısa mesaj yoluyla başvurunuzu gerçekleştirebilir ya da internet vasıtasıyla bankanın web sayfası üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz konularda fikir alışverişi yapabilirsiniz. Şimdiden herkese hayırlı bayramlar dilerim.

Bayram vasıtasıyla bankalar nüfus cüzdanı ve gelir belgesi bütün bankalardan kredi talebinde bulunabilirsiniz. Eğer konut ya da otomobil kredisi çekilecekse istenilen evraklar üzerine ek evrak listesi istenecektir. Faiz oranları da değişiklik gösterecektir.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here