Mail Okuyarak Para Kazanmak

834
2

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Evde oturarak para kazanma yöntemlerinden biri olan mail okuyarak para kazanmak oldukça zahmetsiz ve her yaş grubunun yapabileceği aynı zamanda da büyük paraların kazanılabileceği bir para kazanma yöntemidir.

Evinizde bulunan bir bilgisayar ve internet sayesinde kendinize çalışma ortamı yaratabiliyorsunuz. İş tanımı ise şu şekilde oluyor. Size reklam e-mailleri gönderiliyor ve sizler de bu mailleri izliyorsunuz. İzlediğiniz bu reklamlara göre de para kazanıyorsunuz.

Bu reklamları izleme adedini tamamen siz belirliyorsunuz ve istediğiniz kadar para kazanıyorsunuz. Para çekmek istediğiniz zaman ise belirli bir miktarda para çekme alt limiti bulunuyor. Bu limitler firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Para çekme limiti oldukça küçük düzeyde paralar oluyor.

50 TL – 100 TL – 200 TL civarlarında. Okumak istediğiniz posta sayısında herhangi bir limit veya sayı bulunmadığı için de sınırsız sayıda mail okuma hakkına sahip oluyorsunuz. Doğal olarak da ne kadar çok vakit ayırırsanız o kadar çok kazanma imkanı buluyorsunuz.

Faydalı Konu: Anket Doldurarak Para Kazanma

Kazanç Sistemi Nasıldır?

İlk olarak kendinize uygun olan bir mail sitesini seçmeniz ve bu mail sitesine üye olmanız gerekiyor. Ankette olduğu gibi bir şirketler listesi oluyor ve size verilen talimatlar çerçevesi içerisinde size ulaşan maili okuyorsunuz ve izliyorsunuz. Ayrıca e-postaları okumanın yanı sıra anketlere katıldığınız zaman ve online alışveriş yaptığınız zaman da para kazanabiliyorsunuz.

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanabilirim?

Her sitenin para kazandırma yöntemi biraz farklı oluyor. Kimi siteler 10 kişi üye kazandırdığınız zaman da para veriyor. Kazançlar genellikle 15 günde bir ya da ayda bir belirlenen hesaplara ödeniyor. Kaydınızın tamamlanabilmesi için de mailinize gelen link doğrultusunda hareket etmeniz ve üye işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. Genellikle 6 ay boyunca sitenin her gün ziyaret edilme kuralı bulunuyor.

Mail Okuyarak Para Kazanmak
5 (100%) 1 vote

2 YORUMLAR

  1. Bu iş ile ilgilendigimi belirtmek ister.en kısa surede benimle irtibata geçmeniz umarım.selcuk arslan mail adresim 87selcukarslan@gmail.com mail adresi üzerinden iletişime geçildiği vakit diğer iletişim bilgileri is ilanı gerçek ligi anlasildiktan sonra paylaşılacak tır….

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here