Rize Evden Ek İş İlanları

1552
15

Rize Evden Ek İş İlanları

İhtiyaçların artması ile birlikte insanların ek gelir sağlayacak işlere ihtiyaçları da artmaktadır. Artık pek çok işlem İnternet üzerinden halledilebildiği için ek iş fırsatı bulmak da kolay bir hale gelmiştir. Elbette ek iş ilanları araştırılırken çok dikkat edilmesi de gerekmektedir. İnternet dolandırıcılığı da hızlı bir şekilde yayıldığından dolayı pek çok kişi ek iş ararken dolandırılabilmektedir.

Eğer ek işe ihtiyacınız var ise iyi bir gelir kazanabileceğiniz fırsatları değerlendirmeniz gerekmektedir. Özellikle internet kullanmayı bilen biri iseniz pek çok ek iş imkânına da erişebilmeniz mümkündür. Ek gelir kazanabileceğiniz işlerden biri de “bilirkişi” iş imkânlarıdır. Bu imkândan yararlanarak sizlerde ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Ek iş fırsatları ile sizlerde aylık 1000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer vaktinizin çoğunu iş yerinde geçiriyor iseniz sizi yormayacak ek iş imkânları hakkında araştırmalar yapmaya başlamalısınız. Örneğin eğer hafta sonları çalışmıyor iseniz 2 gününüz ek gelir için değerlendirebilirsiniz. Ek iş ilanları ile pek çok kişi ihtiyaçlarını karşılayarak daha rahat bir yaşam sürdürebilmektedir. Özellikle borçlu aileler için ek iş bulmaları oldukça önemlidir. Evleri kira olan kişiler de çeşitli ek iş imkânlarından yararlanarak kiralarını bu ek gelirlerden karşılayabilme imkânını yakalayabilirler. Bunun yanı sıra kişiler ek iş fırsatları ile çocuklarının eğitimlerine de katkı sağlayabilmektedirler.

Evden Ne Gibi İşler Yapılabilir?

Özellikle ev hanımları bu konuda oldukça şanslı vakitlerinin büyük bir bölümünü evde geçirdikleri için ev işlerinden kalan sürede genelde el işi gibi uğraşlar ile vakit geçirmektedirler. İşte bu gibi el işlerinden de aslında kolaylıkla ek gelir elde edebilirler. Nasıl Mı?

El İşi Yaparak Gelir Elde Etmek

Günümüzde birçok bayan çalışma hayatına erken atıldığından ya da el işlerinde iyi olmadıkları için özellikleri çeyizleri için ihtiyaç duydukları el işlerini para ile yaptırmaktadır. Sizlerde bu kişilere ulaşarak kolayca ek gelir elde edebilirsiniz. Müşteri bulmak için sayfamızdaki yorumları inceleyebilir veya yorum bırakabilirsiniz.

Makale Yazarak Gelir Elde Etmek

Belki de günümüzde en popüler ek gelir kaynaklarından bir tanesi evden makale yazarak para kazanmaktır. Birçok web sitesi içerik sıkıntısı çektiğinden dolayı blog ve site içeriklerini sizin gibi ev hanımı ve öğrenciler aracılığıyla temin etmektedirler. Makale yazma konusunda birkaç deneme ile imla kurallarında sıkıntı çekmem diyorsanız kolaylıkla ilgilendiğiniz alanda bir siteye içerik sağlayabilirsiniz. Bu iş fikri için yaparım düşüncesi hakimse eğer sizde de yorum kısmından iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Takı Tasarımı Yaparak Gelir Elde Etmek

Özellikle turistik bölgelerde turizm dönemlerinde oldukça popüler olan bir iş fikridir. Evlerinizden yapabileceğiniz size gelen parçaları kolayca bir araya getirerek turistler için kolye, bileklik gibi takılar yaparak sizlerde güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Kokulu Taş Sabun Yaparak Gelir Elde Etmek

Bu iş fikride özellikle bir çok bayan için tercih edilen iş fikirlerinden biridir. Tabi bu iş için öncelikle bir kalıpçı bulmalısınız. Kalıpçıdan gerekli malzemeleri ve size uygun kalıpları aldıktan sonra kolaylıkla kişilere özel kokulu taş ve sabun tasarımı yapabilirsiniz. Özellikle son aylarda sünnet ve düğün törenlerinde kokulu taş ve sabunlar verilmektedir.

Nazar Boncuğu Yaparak Gelir Elde Etmek

Bu iş fikri ile de para kazanan kişiler bulunmaktadır. Evinizden size gelen boncukları bir şişe dizerek daha sonra bunları özel boya ile şekillendirmek tamamen sizin elinizde. Adet başına para alacağınız bu iş biraz sıkıcı da olsa totale vurulduğunda güzel kazanç elde edebilirsiniz.

Tunus İşi Patik Yaparak Gelir Elde Etmek

Yine son zamanların moda trendlerinden olan Tunus işi patikler ile de evlerinizden güzel gelirler elde edebilirsiniz. Öncelikle nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi değilseniz kısa bir araştırma ile hatta nasıl yapıldığını anlatan videoları izleyerek elinizde yatkınsa kolayca yaparak satışını yapabilirsiniz. Çeyizlerin eksik olmaz parçalarından bir tanesidir.

Rize Evden Ek İş İlanları
4.5 (90%) 2 votes

15 YORUMLAR

  1. rize pazarda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum paketleme katlama süsleme kasnak boncuk işi el işi boncuk pul vs. elimden gelir lütfen iletişime geçin

  2. Merhabalar Rize fındıklı da oturuyorum ek iş istiyorum iki çocuğum okuyor ise ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

  3. Makale yazmak öncelikli olarak evde yapılabilecek diğer iş imkanlarından faydalanmak istiyorum. İsimden ayrıldım ve ufak bir çocuğum var.

  4. Rize Merkez’de ikamet ediyorum. Evde yapilabilecek bütün işlere talibim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler…

  5. rize cayelinde oturuyrum her turlu Paketleme katlama susleme isi ne olursa yapabilecek kapasitedeyim yardimci olurmusunuz.

  6. Rize merkezde oturuyorum. Üniversite mezunuyum . Evde iş olanaklarından yararlanmak istiyorum. El becerime güveniyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler 🙂

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here