Senetle Kredi Veren Yerler İzmir

4644
18

Senetle Kredi Veren Yerler İzmir

Senetle Kredi İzmir: Günümüzde, gerek hayat standartlarının yükselmesi, gerekse kişisel nedenlerle geçim yapmakta zorlanan ya da, bankalar kanalıyla kredi çekme imkanları bulunmayan kişiler için, en tercih edilen yöntem, senet karşılığı bu ihtiyaca çare aramaktır. Bankalardan talep edilmesine rağmen, sicilin temiz olmaması ya da kredi notunun düşük olması durumunda, senetle nakit para temini oldukça yaygınlaşmıştır.

Nakit Para Temini İçin Alternatif Seçenekler

Her ne sebeple olursa olsun, devletin resmi kurum, kuruluşlarından para ihtiyacının karşılanmaması durumunda alternatif seçenekler tercih edilir. Bunlar, çevredeki yakın arkadaşlar vasıtasıyla edinilebilecek borç para, bunun mümkün olmadığı durumlarda senetle ürün satan mağazalardan ürünlerin alınarak, paket, barkod sökülmeden anında nakit paraya çevirmek veya senetsiz elden taksitle satış yapabilen mağazalardan alınan ürünlerin, biraz aşağı fiyata satılmasıyla elde edilebilecek para olarak sayılabilir.

Tüm bu sayılanlar ile de istenilen çözümün elde edilememesi durumunda, son zamanlarda en çok uygulanan yöntem arkadaşlar ya da komşular ile “ gün “ yapmaktır. “ Gün “ yapmak hem faizsiz kredi anlamına gelmektedir. Hem de elde edilen para karşılıklı ihtiyaç giderme anlamına gelmektedir. Bu yöntem ile ihtiyaç ve ödeme durumuna göre aylık ödeme tutarı belirlenerek toplu para alımı ile ihtiyaca çözüm bulunur.

İzmir’de Senet Karşılığı Kredi Temin Edilebilecek Yerler

Büyükşehir olarak özellikle, İstanbul, İzmir, Ankara gibi şehirlerde, senet karşılığı nakit para ihtiyacını karşılayan kurum, kuruluşlar mevcuttur. İzmir’ de bunun en belirgin olanları, Buca, Aliağa, Balçova, Gaziemir, Karşıyaka, Bayraklı, Bergama gibi ilçelerinde bulunur. İzmir’ de faktöring olarak hizmet veren şirketlerde vardır.

İzmir Eko Faktoring, Konak Atılım Faktoring, Konak Tam Faktoring ve İzmir Finans Faktoring en bilinen ve yarar sağlayıcı şirketlerdir. Bu şirketler kanalıyla ihtiyaç duyulan tutar, kolaylıkla temin edilir. Bunlara ek olarak daha alternatif bir yöntem olarak elden satış ile cep telefonu alarak cüzi bir indirim ile nakit paraya çevirmektir.

Senetle Ev Eşyası Almak

İzmir’ de hizmet vermekte olan Evkur Mağazaları konuda lider konumdadır. Bunlar, Çiğli’ de bulunan Evkur Mağazası, Balçova’ da bulunan Evkur Mağazası ve Karabağlar’ da bulunan Bozyaka Evkur Mağazasıdır.

GENEL DEĞERLENDİRME
Senetle Kredi Veren Yerler İzmir
Önceki makaleÜniversite Öğrencilerine Devlet Kredisi
Sonraki makaleDenizbank’tan Masrafsız Ve Komisyonsuz Yeşil Kredi
Ekonomi, Finans Ve İş fikirleri Konusunda En Güncel Ve En Yeni Haberleri Sizlerle Paylaşmak Ve Azda Olsa Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duymaktayım. Merak Ettiğiniz Konular Hakkında Bilgi Alışverişinde Bulunabilirsiniz.

18 YORUMLAR

  1. Merhaba serdar bey ben konyadan yazıyorum ben bankalara borcu ödedim fakat kredi çekiyorum hâlâ kredi notum düşük diyorlar ben mümkün olursa senetle kredi almak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen kimlerden alabilirim aracı olurmusunuz.

  2. Stres ve hızlı onay almaksızın kişisel veya iş kredisine mi ihtiyacınız var? % 3 ise Öyleyse lütfen şimdi bizimle iletişime geçin.

  3. Merhaba güzel bir işim ve düzenli gelirim var ancak daha önceden bankalarla yaşadığım sorun sonucu kredi çekemiyorum düzenli ödeme yapabilirim senetle krediye ihtiyacım var yardımcı ya da aracı olursanız sevinirim

  4. Merhaba ptt den 2050 5l emekli maasi almaktayim bankalardan kredi alamiyorum acil nakit lazim senetle kredi alabilirmiyim bana yardimci olurmusunuz?

  5. Merhaba özel sektör çalışanı yım aylık net 3500 TL maaşım var dagınık borçlarımı ödemekte zorlanıyorum 75000 TL ihtiyaçım var aylık 2000 TL ödeme yapabilirim yardımcı olurmusunuz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here