Setcard Nakite Çevirme 2019

94
0

Setcard yemek kartı, şirketler ve çalışanlar için özel ve renkli bir dünya açar. Kaliteli üye ağı ile Setcard, kullanıcıları en çok tercih edilen restoranlar, kafeler, pastaneler ve pazarlarla buluşturarak hem şirketlerin hem de çalışanların en fazla kazanmalarını sağlayan kart olma özelliğine sahiptir. Akıllı kart teknolojisine sahip kendi POS altyapısı ile Setcard % 100 vergi avantajı sağlar, yemek maliyetlerini düşürür ve çalışanlara yemekle ilgili sosyal haklar konusunda esnek çözümler sunar.

81 ilde, 30.000’den fazla yerde, Setcard çekici avantajlar ve ödül hizmetleri sunar. Mobil ödeme özelliği sayesinde kart taşımadan kullanılabilir ve elektronik ödeme sisteminin kolaylığından yararlanır.

Sektördeki en güçlü yerel yemek şirketi olan Setcard Türkiye’nin yemek kartıdır. İş ortaklarının memnuniyetinden edindiği motivasyonla yeniliklerini büyütmeye ve güçlendirmeye devam etmektedir.

İçindekiler

Nerelerde Kullanılabilir?

Kullanım noktaları, bulunduğunuz yere bağlı olarak mobil uygulamada en uzaktan en yakınına gösterilir. Bu sayede, sizin için en uygun Setpara üye işyerlerini kolayca görebilirsiniz.

Kazanılan Setpara’lar karttaki mevcut bakiyeye eklenir. Üyelik veya aktivasyon işlemleri olmadan, Setpara’lar aynı gün karta eklenir ve Setcard ile anlaşması olan restoranlar, marketler gibi tüm üye işyerlerinde kullanılabilir.

Setpara ile Harcadığınız Gibi Kazanın

Kazanmanın yolu Setcard ve Setpara ile anlaşması olan üye şirketlerinde para harcamaktır. Tüm işlemlerde, üye şirketler tarafından Setcard için belirlenen ölçeğe bağlı olarak,% 10’luk bir otomatik kazanç bulunmaktadır.

Setpara’nın Miktarını Takip Edebilirsiniz?

Kazanılan Setpara’lar ödeme fişleri ve mobil uygulama ile takip edilebilir. Cari bakiyeye hemen eklendiğinden mobil uygulamada Setpara miktarı olarak görülebilir. Bilgilendirme amacıyla, bir yılda kazanılan toplam Setpara miktarı gösterilir.

Setcard’daki Parayı Nakdite Çevirme

Birçok firma ve şirket çalışanlarının yemek haklarını sağlamak için Ticket, Sodexo, Setcard gibi yemek kartlarından yararlanırlar. Bu kartların içerisinde günlük olarak hesaplanan belli bir limit bulunur ve anlaşmalı üye işyerlerinde limitiniz dahilinde istediğiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Ancak harcama yapılabilecek tek sektörün gıda sektörü olduğu unutulmamalıdır.

Bu sebeple, öğle yemeğinizi illaki Setcard’ın anlaşmalı olduğu mekanlarda yemek zorunda hissedebilirsiniz. Böylece kartın içindeki parayı nakde çevirme ihtiyacı doğabilir.

Setcard’ın içinde yüklü olan bakiye yemek yiyebilmeniz ya da gıda alışverişi yapmanız için yüklenmiştir. Yasal olarak bu bakiyeyi nakit olarak çekmenizin bir yolu yoktur. Ancak bu işlemi illegal olarak yapan işletmeler mevcuttur.

Bu tür işletmelerin bilgisine ne yazık ki internette ulaşamazsınız. Bu tarz yerler genellikle Setcard ile anlaşması bulunan restoran ya da marketlerdir. Belli bir komisyon alma karşılığında kartınızın içindeki bakiyeyi nakite çevirerek size verirler.

Bu işlemi yapan işletmelerin girişinde buna dair bir bilgilendirme yazısı bulmayı beklememelisiniz. Setcard ile anlaşması olduğuna dair logosu bulunan iş yerlerine tek tek sorarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, seçtiğiniz işletmenin aşırı kurumsal olmamasına dikkat etmektir. Çünkü işyeri sahibi ya da çalışanı eğer isterse sizin talebinizi işyerinize bildirebilir ve bu sebeple de başınız yanabilir. Ayrıca %20’inin üzerinde komisyon talep eden yerlerden de bu işlemi yaptırmamanızda yarar vardır.

İkinci bir yöntem olarak ise Setcard’ınızı mutfak alışverişinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde, zaten ev alışverişleri için harcayacağınız parayı karttan harcamış olursunuz ve mutfak ihtiyaçları için ayırdığınız para da size nakit olarak kalır. Böylece kimseye komisyon ödemeden ya da illegal bir işlem yapmadan da kolayca kartınızın içindeki bakiyeyi nakde çevirmiş olursunuz.

Setcard bakiyeleri işyerleri tarafından aylık olarak yenilenir. Siz de her ay benzer adımları takip ederek kartınızın içindeki tüm bakiyeyi diğer ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here