TEB Pos Destek Hattı

1062
0
TEB Pos Destek Hattı Numarası

TEB Pos Destek Hattı: Türk Ekonomi Bankası’nın bankacılık sektöründeki yeri ve önemi çok büyüktür. Firmalara yaptığı destekler sayısızdır. Yardıma ihtiyacı olan tüm markaların sorunlarının çözümünü TEB ’de araması da bu yüzdendir.

TEB Pos Destek Hattı

Türk Ekonomi Bankası’nın adına yakışır verdiği hizmetlerden biri olan, üye iş yeri ve pos cihazı konusu tüm bankalara kıyasla bazı farklılıklar içerir. TEB pos cihazını kullanan üye iş yerlerinin yaptığı tüm satışları hiçbir kesinti olmadan bir sonraki gün hesabında görmesi bunlardan biridir. Daha birçok ödeme şeklinin olması tamamen kullanan firmanın isteğine bağlıdır. Ödemelerini aylık ya da haftalık almak da seçenekler arasındadır.

TEB ’li Olmanın Ayrıcalıkları

Özellikle yoğun satış yapan iş yerlerinin en önemli problemlerinden biri olan nakit para kayıp ve eksikleri, pos cihazı kullanımı sayesinde yok olur. Yapılan satışlardan kazanılan paralar tamamen bankanın güvencesinde birikir ve istenilen zamana hesaba yatar.

Gelen müşterilere ödeme ile ilgili seçenek sunmak onların yine gelmesini sağlar. Pos cihazı seçeneği sayesinde nakit ödeme yapamayacak ya da yapmak istemeyen müşterileri de memnun etmek çok kolaydır.

Türk Ekonomi Bankası’nın üye iş yerlerinin satışlarını artıracak kampanyalarından yararlanmak, hedeflenen satış rakamlarının üzerine çıkmayı sağlar. Yapılan satışların tek kalemde görülebilmesi sayesinde karışık olan muhasebe işlemlerinin yürütülmesi daha kolaylaşır.

TEB ’in İş Yerlerine Pos Desteği

Yaptığı tüm destek ve kampanyaların yanında pos cihazı temin ettiği iş yerlerinin tüm sorunları ile tek tek ilgilenen TEB, 7 gün 24 saat müşterilere hizmet veren destek hattı sayesinde onların her zaman yanında olduğunu hissettirir.

Tüm pos arızalarında, hesaplarda yaşanan karışıklık ya da yanlışlıklarda, sanal olarak yapılan pos işlemlerinde ve daha birçok soru ve görüşlerde 0216 635 6512 numarasından banka ile doğrudan iletişime geçebiliyor olmak çok önemlidir.

TEB Pos Destek Hattı
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here