Tefeci Arıyorum Tefeci Telefonları Ve Adresleri 2018

Tefeci Arıyorum Tefeci Adresleri ve Telefonları 2018. Günümüzde borçlarını ödeyemedikleri için bankalardan ve finans kuruluşlarından kırmızı kalem yiyen ve kredi alamayan kişiler tefecilerin kapısını çalmaktadırlar. Öncelikle tefeci nedir? Ya da kimdir sorusunun cevabını vermek gerekir. Tefeciler, ihtiyacı olan kişilere belirli şartlarda borç para veren ve bu borç karşılığında senet imzalatan kişilerdir. Tefeciler verdikleri borcu yüksek faizlerle ay sonunda tahsil ederler.

Tefeciler Nasıl Çalışır?

Tefeciler genelde çok yüksek faiz oranlarıyla para verirler. Verdikleri paranın % 50’si kadar faiz uygularlar. Tefeciler öyle durduk yere kimseye para vermezler. Öncelikle teminat ya da kefil isterler. Ayrıca tefeciler, bankalar gibi iki üç yıl vadeli borç para vermezler. En fazla verecekleri vade bir yıldır. Bu da uygulayacakları yüksek faiz ile içinden çıkılması daha zor bir durum oluşturur.

Tefeciden Para Almak Çare mi?

Tefeci arıyorum 2018 diyerek tefecilerin kapısını çalanlar, aslında kendi hayatlarını riske atmaktadırlar. Tefeciler, borç ödenmediği takdirde bankalar gibi yasal icra yoluna gitmezler. Tefecilerin verdikleri parayı geri almak için kendilerine has yöntemleri vardır ve sorunları bu yöntemlerle çözerler. Bu nedenle tefecilerden borç almak son derece tehlikelidir. Tefecilerden borç almak, kişiyi anlık olarak rahatlatır ancak, kişinin borcu ödeyecek gücü yoksa bu durum kişiyi rahatlatmaktan çok borç batağına sürükleyebilir. Tefeciler son derece ciddi kişilerdir ve şakaları yoktur. Tefeci verdiği borcu günü gelince faiziyle birlikte geri alır. Tefeciye olan borcun ödenmemesi durumunda, kafalarına göre saatlik, günlük veya haftalık olarak yüksek faizler uygularlar ve durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu durum tefeciden borç alan kişi ve ailesi için birçok sıkıntı ve derdi de beraberinde getirir. “Borç ile borç ödenmez” diye bir söz vardır. Bu nedenle tefeciden alınan borç ile kişi borçlarını kapatamaz hatta daha fazla borç batağına sürüklenebilir.

Tefecilerin Kuralları Nelerdir?

Tefeciler borç verirken bazı kurallar koyarlar. Tabi bu kurallar borç ödenmezse sonradan değişiklik gösterebilir. Tefeciler, verdikleri parayı vadesinde ve faiziyle birlikte isterler. Ödemesi yapılmayan borç için çeşitli faizler ve çeşitli yöntemler uygularlar. Tefecilerin vade seçeneği en fazla bir yıldır ki, bu bile çok özel durumlar için geçerlidir. Genelde aylık, üç aylık gibi kısa vadelerle borç para verirler. Uyguladıkları faiz oranlarını kendileri belirlerler ve bir aylık alınan para için % 25, üç aylık borç para için % 50 ile % 100’e kadar çeşitli faiz oranları uygularlar. Tefeciler öyle durduk yere para vermezler. Para vermek için özellikle ev, araba gibi teminat isterler. Hatta aile içinden birinin kefilliğini isterler. Tefeciler, borç verecekleri kişileri araştırırlar ve borcunu ödeyemeyecek durumdaki kişilere borç para vermezler. Tefecilik yasal bir iş olmadığı için tefeciden borç para almadan önce çok iyi düşünülmelidir.

Tefeci Adres ve Telefonları Nasıl Bulunur 2018

Tefeci adresleri ve telefonları 2018 için internet üzerinden İstanbul tefeciler, İzmir tefeciler, Adana tefeciler vs. arama yaptırıldığı zaman çıkan sitelerde tefecilerin adres ve telefonlarını bulmak zordur. Ancak, yoruma iletişim bilgilerinizi ve gelir bilgilerinizi bırakırsanız tefeciler size ulaşırlar ve uygun olmanız durumunda borç para verirler. İnternet üzerinden aramalarda, tefeci Ahmet, tefeci Cemil, tefeci Suat gibi isimler ortaya çıkmaktadır. Bunlar tamamen gerçek dışı kişilerdir ve siteye hit çekmek için uydurulan isimlerdir. Tefecilik yasal bir iş olmadığı için bu şekilde internet sitelerinde adres ve telefon bilgilerini bulmak zordur. Ancak yorum bölümüne iletişim bilgisi ve gelir bilgisini paylaşanlara tefeciler ulaşacaktır.

Tefeci Arıyorum Tefeci Telefonları Ve Adresleri 2018
5 (100%) 1 vote

9 YORUMLAR

  1. İYİ GÜNLER ACİL 7000-10000 ARASI PARAYA İHTİYACIM VAR
    BANKALARLA SIKINTILI OLDUĞUM İÇİN KREDİ ÇEKEMİYORUM
    AYLIK 800-1000 ARASI GERİ ÖDERİM SENETLE İPOTEK EDECEK BİR MALIM YOK ANCAK
    2400 MAAŞLA ÇALIŞIYORUM MAAŞ BODROSU VEREBİLİRİM
    ÇOK ACİL SIKINTIM VAR

  2. Her türlü yasal iş için de kredi sunuyoruz. Küçük işletmeler için krediler ve her türlü yatırımlar da mevcuttur. Tüm krediler hem güvenli hem de teminatsız olarak kullanılabilir.

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here