Tefeci Mustafa Kimdir? Telefon Numarası Adres

3939
24
Tefeci Mustafa Kimdir? Telefon Numarası Adres

Tefeci Mustafa Kimdir? Telefon Numarası Adres: Birçok kişi bankalarla problem yaşamaktadır ve bu nedenle başka yollardan nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelmişlerdir. İnsanlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için istemeyerek de olsa internet üzerinden tefecilerin telefon numaralarını ve adres bilgilerini aramaya başlamışlardır. Tefecilik yasal olmayan bir iştir ve cezai yaptırımı vardır. Bu nedenle internetten aratıldığında çıkan yasal tefeci adres ve telefon bilgilerine sahip kişilerin de yasal olmaları imkânsızdır.

Tefeci Mustafa Kimdir? Telefon Numarası Adres

Tefeciler kendilerini bu isimle adlandırmazlar. Verdikleri borç paraları çok yüksek faizlerle vermektedirler. Bunun yanı sıra, kendilerini garanti altına almak için de kefil talep ederler hatta ipotek bile isterler. İnternet üzerinden aratıldığında Ankara ilinde senetle borç para veren Tefeci Mustafa ismine rastlamak mümkündür. Tefeci Mustafa, Facebook sayfası üzerinden işlerini yürütmekte ve insanlara yüksek faizlerle senet karşılığı borç para vermektedir. Bu şahıs, diğer birçok ilde de aynı şekilde senetle borç para vermektedir.

Faydalı Konu: Tefeci Cemil Kimdir? Telefon Numarası Adres

Senetle Para Veren Tefeciler

Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa ve diğer illerde senet karşılığı borç para veren tefeciler yasa dışı olarak çalışmaktadırlar. Tefecilik kanunen suçtur ve hapis cezası vardır. Ancak, bankalardan kırmızı kalem yemiş olan ve acil paraya ihtiyacı olan kişiler bankaların kapılarının yüzlerine kapanması nedeniyle son çare olarak tefecilerin kapısını çalmaktadırlar. Tefeciler, boş senet karşılığında para alınabilecek olan kişilerdir. Tefecinin belirlediği faiz oranı üzerinden ve vade de ödeme yapılmazsa bu boş senet işleme konur. Tefeci Mustafa son zamanlarda piyasada isim yapmış bir tefecidir. İnsanlar internet üzerinden Tefeci Mustafa iletişim bilgisi için arama yapmaktadırlar. Ancak, tefecilik yasa dışı olduğu için bu bilgilere ulaşmak biraz zordur.

Tefeci Mustafa Kimdir?

Tefeci Mustafa’nın internet üzerinde çok sık rastlanılan bir isim olmasının en önemli nedeni bu işi uzun yıllardır yapıyor olması ve sayısız kişinin nakit ihtiyacını çözmüş olmasıdır. Tefeciler tarafından dolandırılan ve boş senetlere imza attırılıp sonra zor durumda kalan kişi sayısı yadsınamayacak kadar fazladır. Tefeci Mustafa bu duruma kendince bir çözüm bulmuş ve daha önce çalıştığı ve parasal sorunlarını çözdüğü kişileri birer referans olarak gösterip, yaptığı işin kalitesini kanıtlamıştır. Bu nedenle tefecilerin içinde en çok müşteri ile iletişim kurup en fazla borç para veren kişi Tefeci Mustafa’dır.

Tefeci Mustafa Çalışma Şekli

Tefeci Mustafa çalışma prensibi olarak her önüne gelene para veren bir şahıs değildir. Borç para vereceği kişinin üzerinde ev, araba, arsa ya da bir kefil yoksa borç para vermiyor. Kendini garanti altına almak için bunları şart koşmaktadır. Tefeci Mustafa, bir kişiye banka kredi vermiyorsa ve kırmızı kalem yemişse, bankaya borcunu ödemediğinden dolayı sicilinin bozulduğunu bu nedenle kredi alamadığını belirtiyor ve bu durumdakilere kesinlikle borç para vermiyor. Ayrıca, borç para almak isteyenlerin ona ulaşamayacağını, kendisinin onlara ulaşacağını belirtmektedir.

Tefeci Mustafa İletişim Bilgileri

Her türlü işlemin internet ortamında yapıldığı bilişim dünyasında, tefecilerde internetten yararlanmaktadır. İnternet üzerinden tefeci iletişim bilgileri 2018 diye arama yaptırıldığı zaman birçok isim ile karşılaşılır. Bu kişilerden biri olan Tefeci Mustafa gibi birçok tefecinin ağzından, bazı internet sitelerinde röportaj veya mektup tarzı yazılar bulunmaktadır. Tefecilerin yaptıkları iş yasal olmadığı için, borç paraya ihtiyacı olan kişiler, tefeciye başvuru yapıyor ve başvuran kişinin kim olduğu, ne kadar borç para istediği ve kaç ayda ödeyeceğine göre faiz oranları belirlenmektedir.

Ayrıca imzalanan senetler sadece borçlu tarafından değil, yakınlarına da imzalatılmaktadır. Tefeci Mustafa iletişim bilgisi olmadığı için, sitenin yorum bölümüne iletişim bilgileri ve ne kadar borç para istendiği ile ilgili not bırakılırsa Tefeci Mustafa kendilerine ulaşacaktır.

NOT: Tefeciden para almak riskli ve tavsiye etmediğimiz bir durumdur. Her zaman önceliğiniz bankalar olmalıdır. Eğer kredi notunuz çok iyi değilse bir yakınınızı kefil olarak gösterebilirsiniz.

24 YORUMLAR

  1. Merhaba iyi günler ben devlet dairesinde çalışıyorum maddi 9laraj sadece 2000 tl ye çok sıkıştım ödemede hicbir sıkıntım olmaz 500 tl şeklinde her ay öderim hiç sıkıntı değil bursada ikamet ediyorum çok sıkıştım yardımcı olursanız sevinirim 05302631686

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here