Tüm Kredi Kartlarınızı Bir Bankada Toplayın

779
0

Tüm Kredi Kartlarınızı Bir Bankada Toplayın

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizler için faydalı olacak bir konuya değineceğim. Bildiğiniz gibi ülkemizde faaliyet gösteren birçok banka bulunmaktadır. Her bankanın kendine özel kredi kartı ve banka kartları bulunmaktadır. Bazen kredi çekmek bazende maaşlarımızı aldığımız bankalar olduğu için birçok bankada aynı anda hem hesabımız hemde kredi kartımız ve kredi ürünlerimiz bulunuyor.

Bazen bu durum takip edilmesi zor bir hal aldığından unuttuğumuz ödemeler yüzünden kredi notunuz da olumsuz etkileniyor. İşte tüm bu oluşumların önüne geçebilmek için sizlere tüm kartlarınızı aynı bankada toplamanızı öneriyoruz. Peki ama nasıl?

Tüm Kredi Kartlarını Bir Bankada Toplamak

Bunu yapabilmek için öncelikle diğer banka kredi kartı borçlarınızı ödeyin veya durumunuz yoksa yapılandırın ya da taksitli ödemeye devam edin. Ama kartınızı mutlaka iptal edin. Çünkü siz o kartlara ödeme yaptıktan sonra o kartlarda oluşan limit sizi her zaman kullanmaya teşvik edecektir. Kartlarınızı iptal ettikten sonra maaş aldığınız veya emekli iseniz emekli maaşı aldığınız bankaya gidin ve düzenli olarak kart limitinizin artırılması talimatını verin. Diğer banka riskleriniz kapandıktan sonra kart limitiniz artacaktır.

Size Ne Gibi Katkıları Olacak

  • Nereye ne kadar ödeme yapacağım düşünceniz olmayacak
  • Kredi puanınız daha yüksek olacak
  • Farklı bankalar ile çalışmak zorunda kalmayacaksınız
  • Kart aidat ücreti ödemeyeceksiniz
  • Tek bankadan yüksek limitli bir kartınız olacak

Faydalı Konu: Kredi Kartı Başvurusu

Kampanyalı Kredilerde Verilen Kartlara Dikkat

Bu gibi durumlar genelde banka faiz oranlarının düşük olması nedeni ile başka bankalardan kredi kartı almanız nedeniyle olmaktadır. Hatta bazı durumlarda banka size kampanyalı kredi verebilmek için kart vermek zorunda olduğunu ama diğer banka kartlarınız olduğu için kart veremediğini dolayısıyla kampanyalı kredi veremeyeceğiniz söylemektedir. Bu gibi durumlarda bankadan krediyi biraz daha yüksek alarak diğer banka kredi kartlarını kesinlikle kapatmalısınız.

Faydalı Konu: Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Alın

Çok fazla bankada borcunuz varsa bu durumda en mantıklı çözüm tek bir bankada tüm borçlarınızı bir araya getirmek olacaktır. 4-5 bankaya birden faiz ödemek yerine tek bankadan alacağınız kredi ile daha düzenli bir ödeme yaparsınız.

Tüm Kredi Kartlarınızı Bir Bankada Toplayın
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here