Vakıfbank Emeklilere Promosyon Ödemesi

971
0

Vakıfbank Emeklilere Promosyon Ödemesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın yaptığı çalışmalar sonucunda bankaların, emekli maaşı hizmeti karşılığında otomatik ödeme talimatı verilmesi, kredi kartı alınması gibi şartlar kaldırıldı. Böylece emekliler için, bakanlığın anlaştığı bankalardan olmak kaydıyla istediği bankadan emekli maaşı alabilme fırsatı doğmuş oldu. Bakanlığın anlaşmaya vardığı bankalardan bir tanesi de Türkiye Vakıflar Bankası.

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye Vakıflar Bankası arasında imzalanan protokol ile emekli maaşları ve emeklilik ikramiyelerini artık Türkiye Vakıflar Bankası’ndan da alabilirsiniz. Emekli maaşını Türkiye Vakıflar Bankası’na taşıyanlar için promosyon oranları da belirlenmiş durumdadır.

Vakıfbank Promosyon Ödemesi Nasıl Alınır?

Vakıfbank müşterisi olan ve hâlihazırda bankadan emekli maaşını alan müşteriler yazılı olarak 3 yıl süre ile Vakıfbank’tan maaş alacaklarını beyan etmeleri halinde promosyon ödemelerinden yararlanma hakkına sahip olurlar.

Vakıfbank müşterisi olmayanlar da maaşlarını Vakıfbank’a taşımak ve 3 yıl süre ile emekli maaşlarını Vakıfbank’tan alacaklarını yazılı olarak taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemelerinden faydalanabilirler.

Vakıfbank’a emekli maaşını taşımak için herhangi bir Vakıfbank Şubesine başvurup size verilecek formları doldurmanız gerekiyor. Vakıfbank şimdilik internet üzerinden ve SMS ile yapılan emekli maaşı promosyon başvurularını kabul etmemektedir. Ayrıca emekli maaşını aldığınız süre içinde gelir artışı olduğu durumlarda promosyon ödemesi sabit kalacak, maaş oranında promosyon artışı yapılmayacaktır.

Vakıfbank Promosyon Ücretleri Ne Kadar?

Vakıfbank tarafından, 1 aylık emekli maaşı tutarı;

1.000 TL’ye (1.000.-TL hariç) kadar olanlara 300,00.-TL,

1.000 TL – 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasında olanlara 375,00.-TL,

2.000 TL ve daha fazla olanlara 450,00.-TL, olmak üzere 3 yıl boyunca peşin ve nakdi promosyon ödemesi yapılacaktır.

Vakıfbank’tan Emekli Maaşı Alanların Sahip Olacağı Ayrıcalıklar Nelerdir?

Vakıfbank’tan emekli maaşı alanlar herhangi bir ek ücret ödemeksizin Türkiye genelindeki tüm Vakıfbank ATM’lerinden maaşlarını çekebileceklerdir. Vakıfbank Şubelerinden, emekli maaşınız tutarında çekeceğiniz para için işlem ücreti alınmayacaktır. Otoyol ve köprülerden geçişlerde kullanılan HGS etiketini isteyen müşteriler ücretsiz olarak alabilecektir. Vakıfbank kredi kartlarından kullanmak isteyen müşterilerden kart aidatı alınmayacaktır. Emekli maaşı için açılan hesaptan Hesap İşletim Ücreti alınmayacaktır. Vakıfbank’tan emekli maaşı alan ve kredi kullanmak isteyen müşteriler için özel kredi faizi olanları belirlenmiş olup isteyen müşteriler kullanabilirler.

Vakıfbank Emeklilere Promosyon Ödemesi
5 (100%) 2 votes

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here