Vakıfbank Pos Destek Hattı

1923
0

Vakıfbank Pos Destek Hattı

Satış Raporları menüsünden günlük satış ya da mağaza ve kart performans bilgilerini aynı zamanda Müşteri Raporları menüsünden yaş grubu, medeni durum gibi cinsiyet durumuna göre müşteri bilgilerine Nakit Akış Raporları menüsünde bulunan bloke çözüm veya işlem tarihine göre işlem toplamlarına ya da günlük işlem detaylarına Analiz Raporları menüsünden alışveriş aralıkları ve adedi bazındaki analiz raporlarınına Üye İşyeri Bilgileri menüsündeki üye işyeri sayısına üye işyeri numaralarına iletişim, marka ve world statü bilgilerinine Kampanya Raporları menüsünden kampanya tanımlarına kampanya bazındaki müşteri harcamaları veya ödüllerine kampanya karşılaştırma raporlarına Pos destek hattından kolayca ulaşılabilir.

Teknik Ve Finansal Açıdan Destek

Bankanın size mail ile göndermiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyle sanal pos ekranına giriş yaparak hizmet alınmakta.Sol taraftaki Yönetim Menüsünün altında Üye İşyeri İşlemlerine basarak ve Detay butonuna tıklamak gerekli.Üye iş numarası ya da şifre bilgisini bu ekranda görebilir.Aynı zamanda 3D secure özelliğinin de banka tarafından koşullu olup olmadığı bilgisi bu ekrandan da görülebilir. Sadece 3D işleme yetkili olarak görülüyorsa sanal pos da 3d özelliği mutlaka aktif bir şekilde kurulmalıdır.

3D Secure Özelliği

Bu ekranı kapatmadan yeni bir sekmede sitenin admin panelinde Ayarlar sonra Ödeme Ayarları ve Pos Yönetimi bölümünü açarak Vakıfbankın yanında yer almakta olan düzenleme ikonuna tıklayarak işlem yapılır.Vakıfbank Yeni Pos olarak işaretlemek gerek.Bankanın ekranında gördüğü üye iş yeri numarasını mağaza no bölümüne yazılmalı. Şifreyi şifre alanına girdikten sonra 3D işleme yetkili olarak belirtilmişse eğer 3D Secure Kullan olarak işaretlemek yeterli. Pos ortamı canlı ortam olarak işaretlenmelidir.

Minimum taksit tutarları opsiyonel olarak belirtilmekte fayda var. Belli bir tutar üzerinde taksit yapılması ve bu tutar altındaki siparişlerde ilk çekim yapılmasını istiyorsanız istenilen tutarları yazabilirsiniz. Örneğin bu alana 200 yazıldığında sepet toplamı 200 TL’nin altında olursa şayet taksit seçenekleri görünmeyecek şekilde sadece tek çekim olarak işlem bu sanal pos üzerinden yapılabilecektir.

Vakıfbank Pos Destek Hattı

Vakıfbank POS arıza, mutabakat ve sanal POS işlemleri için 0212 473 60 54 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz. İşlemleriniz en kısa sürede ilgili personel tarafından yapılacaktır.

Vakıfbank Pos Destek Hattı
3 (60%) 2 votes

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here