Vakıfbank Promosyon Ödemesi

Vakıfbank Promosyon Ödemeleri: Ülkemizde yeni yürürlüğe giren kanunlarla birlikte pek çok banka emekli maaşını kendi bankasından alan emeklilere promosyon ödemeleri verecek.

Vakıfbank Promosyon Ödemeleri Ne Zaman?

Ülkemizin ileri gelen bankaları emeklilerle imzaladıkları promosyon sözleşmelerinden sonra emeklilere ne kadar promosyon ödeneceği belirlendi. Bu kararlar ülkemizdeki 12 milyon emeklinin yüzünü güldürdü. Bankalar emekli müşterilerine 3 yıl süre ile 375 – 450 tl arasında ödeme yapacak. Promosyon savaşı bankalar arasındaki rekabeti de arttırdı.

Birçok banka emeklileri kendi bankasına çekebilmek için emekli maaşını kendi bankasından alan müşterilere promosyonun yanı sıra bir seferlik olmak üzere yarım veya çeyrek altın, kredi kartına ekstra puan yükleme gibi hediyeler vermekte. Şubat ayı içerisinde SGK ile sözleşme imzalayan Vakıfbank promosyonları verme konusunda emekli vatandaşları fazla bekletmeyecek. Bankalar emeklilere promosyon verirken sözleşme imzalatacak. Bu sözleşmeye göre bir bankadan promosyon alan bir vatandaş 3 yıl boyunca emekli maaşını bir başka bankadan çekemeyecek.

Hangi Vatandaş Kaç Lira Promosyon Alacak?

Kimin ne kadar promosyon ödemesi alacağı bizzat devlet eli ile belirlendi. Açıklamayı Başbakan Binali Yıldırım yaptı. Binali Yıldırım’a göre emekli maaşı 1000 liradan az olan emekliler 300 TL, emekli maaşı 1000 lira ile 2000 lira arasında olan emekliler 375 TL ve emekli maaşı 2000 liradan fazla olanlar ise 450 TL promosyon ödemesi alacak.

Vakıfbank Promosyon Ödemelerini Ne Zaman Yapacak?

Belirlenen takvime göre emekliler arasında karışıklık olmaması için Tc kimlik numarasına göre işlem yapılacak. Buna göre Tc. kimlik numarasının son hanesi 2 veya 0 olanlar promosyon ödemelerini Mart ayında yapabilecekler. Tc kimlik numarasının son hanesi 4 veya 6 olanlar promosyon ödemelerini Nisan ayında, Tc kimlik numarasının son rakamı 8 olanlar ise ödemelerini Mayıs ayı içerisinde yapabilecekler.

Vakıfbank Emeklilere Promosyon Ödemesi Dışında Bir Takım İmkanlar da Sunuyor

Vakıfbank emekli maaşını kendi bankasından çeken emeklilere düşük faizli ihtiyaç kredisi, emeklilerin bankada yapacakları işlemlerde hesap işletim ücreti almama, Tüm Vakıfbank şubelerinden emekli maaşlarını kesintisiz alma, emekliye özel mevduat faizi ve emekliye özel ücretsiz HGS otoyol etiketi vermekte.

Vakıfbank Promosyon Ödemeleri
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here