Yapı Kredi Pos Destek Hattı

9234
0

Yapı Kredi Pos Destek Hattı

Yapı Kredi bankasının herhangi bir şubesine gidip birebir ya da internet adresinden başvuru formunu doldurarak POS başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bana Hangi POS Daha Uygundur?

Bunun için cevaplamanız gereken 2 soru vardır.

  • Taksit yaptırmak ister misiniz?
  • Firmanızın faaliyet gösterdiği alan hangisidir?

Bu sorularının yanıtlarına göre çıkacak pos seçenekleri değişmektedir.

POS Cihazı Başvuru Evrakları Nelerdir?

Bulunduğunuz konuma göre değişkenlik gösterir. 3 tür pos cihazı kullanma hakkınız vardır.

Şahıs firmaları; Vekâletname, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirküleri, oda kayıt belgesi, varsa izinler ve belgeler.

Ticari Ortaklıklar; Ticaret sicil yetki belgesi, sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri, varsa izinler ve belgeler.

Sanal POS; diğer poslar için istenen evraklarının dışında sanal pos için başvuru bilgileri eksiksiz doldurulmalıdır. Teleweb pos, standart posnet ya da kolay mağaza gibi alt ürünlerden biri seçilmelidir.

Pos Cihazı Ödeme Şekli Nedir?

Türk Telekom’a ait çevirmeli hattına bağlı olarak çalışan cihazlardır. Kullanacağınız Pos cihazına göre değişkenlik gösterir. Masaüstü POS, Mobil POS, Sanal POS, Komisyonsuz POS, Temassız POS gibi seçenekleri mevcuttur. Detaylı bilgi için Yapı Kredi bankası ya da www.yapikredipos.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi POS Destek ve Arıza Bildirim Hattı Nedir?

444 0 448 tel numaralı numaradan arıza bildiriminizi 7/24 yapabilirsiniz. Yapı Kredi kurumsal telefon bankacılığı için 0850 222 0 448 numaralı telefon numarasından ulaşabilir gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Marka Değişikliği Ya Da Malzeme Taleplerini Nereden Yapabilirim?

Pos terminali vasıtasıyla “işyeri yardım” menüsünden post rulo, sticker, pos kullanım kılavuzu, World görselleri gibi malzeme taleplerinizi yapabilirsiniz ya da 444 0 448 numaradan Yapı Kredi bankasına ulaşıp hem malzeme hem de marka değişikliği için talepte bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Pos Destek Hattı
2.3 (45%) 4 votes

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here