Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödemesi

1115
0

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödemesi

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödemesi yapan bankaların başında gelmektedir. 1 Şubat 2017 tarihinde Ziraat Bankası ve SGK arasında imzalanan protokol kapsamında Ziraat Bankası emekli maaşı alan müşterilerine promosyon ödemesi yapmaya devam ediyor. Bankadan promosyon ödemesi alabilmek için 3 yıl boyunca maaşınızı başka bankaya taşımayacağınıza dair taahhütname imzalamanız gerekmektedir.

 

Ziraat Bankası müşterilerinin emekli maaş promosyon ödemesi alabilmesi için Taahhütnameyi imzalaması gerekmektedir.

Başlarda aranan şartlar daha sonrasında yapılan güncelleme ile kaldırıldı. İlk başlarda müşterilerden 2 adet otomatik ödeme talimatı KMH hesabı veya Kredi Kartı şartı artık aranmamaktadır. Tabi dilerseniz yine bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödemesi

Taahhütname Ve Ödeme Süreci

Bu süreçte taahhütnameyi dilerseniz Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası ATM’lerinden, Ziraat Bankası İnternet Bankacılığından ve SMS ile başvurunuzu yaparak müşteri temsilcinizin sizi arayıp onay alması ile gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli Sandigi Maas Ödemesi

Promosyon Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Promosyona alabilmeniz için Maaşınızı Ziraat Bankasından alıyor olmanız ve Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası ATM’lerinden, Ziraat Bankası İnternet Bankacılığından ve SMS ile başvurunuzu yaparak müşteri temsilcinizin sizi arayıp onay alması ile yapacağınız başvuruyu gerçekleştirmeniz ve beklemeniz gerekmektedir.

Emekli Maaşım İçin Ne Kadar Promosyon Alacağım?

Ziraat Bankasından almış olduğunuz emekli maaşınız için
1.000 TL’ye kadar maaş alanlar (1.000 TL hariç) 300 TL Promosyon alacak.
1.000 TL – 2.000 TL arasında maaş alanlar 375 TL
2.000 TL ve üstü maaş alan müşteriler 450 TL promosyon almaya hak kazanacaklar.

Birden Fazla Maaşı Olan Ne Kadar Promosyon Alacak?

Maaş miktarınız birde fazla olması durumunda toplam aldığınız maaş tutarına göre maaş alacaksınız. Bu durumda maaş miktarınız yine yukarı da yer alan tabloya göre hesaplanacaktır.

Maaşımda Nafaka Veya İcra Kesintisi Var Ne Kadar Promosyon Alacağım?

Nasıl ki birden fazla maaşınız için toplam tutar üzerinden değerlendirme yapılıyorsa maaşından kesinti olan kişilerde de kalan tutar üzerinden değerlendirme yapılacaktır. Örneğin; 2.500 TL maaşı alıyorsunuz ama hesabınızdan her ay icra kesintisi olarak 600 TL kesiliyor ise normal şartlarda bu kesinti olmadığında 450 TL promosyon alacakken kesintiden sonra maaşınız 2.000 TL altına düştüğü için sadece 375 TL promosyon alabileceksiniz.

Promosyon Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak?

Promosyon ödemeleri TCKN son hanelerine göre yapılacağından aşağıda yer alan tablodan ne zaman ödeme alacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

0 – 2 Mart 2017
4 – 6 Nisan 2017
8 Mayıs 2017
Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödemesi
5 (100%) 1 vote

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here