Ziraat Bankası Pos Destek Hattı

10148
0

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı

POS alışverişi karttan tamamlamayı sağlayan elektronik cihazlardır. Ziraat Bankası’nın pos cihazına sahip olmak isteyen bütün işletmeler en yakın olan Ziraat Bankası’na başvurmalıdırlar. İkinci bir POS cihazı almak isteyenlerde daha önce cihazı satın aldıkları şubeye gitmelidirler.

Ziraat Bankası POS Destek Hattı ile yapılan satış raporlarına ve müşteri raporlarına yanında nakit akış raporlarına son olarak üye işyeri bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirler. Buradan performans akışları müşteri bilgileri kontrolü işlem detayları müşteri harcamaları gibi birçok bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

​​​​​​Pos Cihazıyla İlgili Sorunlar İçin

0850 202 35 00 telefon numaralı POS iletişim merkezinden kolayca destek alabilir ya da şubeye başvurulabilir. İşyeri belirli bir komisyon karşılığında Maximum hizmetleri müşterilerine sunar. Müşterisine taksit uygulaması da sağlatır ve bu sayede müşterileri mağdur etmez ve satışını daha çok arttırır. İş yeri hesap özeti dökümleri alabilir.

POS slip rulosu bittiğinde ise POS iletişim merkezlerini arayarak ya da POS cihazından malzeme talep seçeneğinde bulunabilir. POS üzerinde iade yetkiniz olduğu süre zarfında satış iadesi yapabilirsiniz. Yetki yok ise İletişim merkezini aramak gerekecektir.

POS cihazındaki işlemler hesaba hatalı geçmiş ise stiker talebiniz var ise bu cihazla alakalı bir problem var ise de yine aynı şekilde iletişim merkezini aramak gerekecektir. POS İletişim Merkezini arayarak bilgileri girdikten hemen sonra yapmak istediğiniz işleri kolayca seçebilir, Ziraat POS Destek hattı sayesinde birçok soruna yorulmadan ve çok kısa sürede kökten çözümler bulabilmek mümkündür.

Pos Üye İşyeri Hizmetler

Genel Bilgiler: Üye İş Yeri Hizmetleriyle, her geçen gün nakit paranın yerini daha çok dolduran kredi ve banka kartlarını iş yerinde kabul etmenizi sağlıyor. Özellikler olarak;

  • Üye iş yerinin kredi kartı mal ya da hizmet satışı gerçekleştirmesini, kampanya veya taksit uygulamasını sağlamakta.
  • Üye iş yeri belirli bir komisyon ya da ciro blokesi karşılığı olarak Maximum fırsat ve hizmetleri kendi müşterilerine sunabilir.
  • Üye iş yeri bilgileri internet bankacılığı üzerinde detaylı görüntülenebilmesi için hesap özeti dökümü alınabilmesi de mümkündür. Pos üye destek hattı hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı

0850 202 35 00 telefon numaralı POS iletişim merkezinden kolayca yardım alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı
3 (60%) 4 votes

Düşünceleriniz Bizim İçin Önemlidir!

Please enter your comment!
Please enter your name here